Astroloji

 

 

 
Akrep (09.12.2019)
Aile içerisinde bazı fikir ayrılıkları olabilir. Olaylara farklı bakış açısından bakarsanız konunun farklı boyutlarını görebilirsiniz. Eşinizle ya da ortağınızda parasal anlaşmazlıklar sizi restleşmeye götürebilir.
 
Aslan (09.12.2019)
İkili ilişkilerinizde uzun zamandan beri devam eden eski problemleri artık bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu problemleri çözmek için ilk adım atan taraf siz olmaktan korkmayın. Bu size cesaret verecektir.
 
Balık (09.12.2019)
Kariyer ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle doğru iletişim kurmalı fikir ayrılıklarından kaçınmalısınız olaylara daha objektif yaklaşmalısınız. Yöneticinizin fikirleri sizin gerçekliğiniz olmayacaktır. Kendi gerçekliğinizi unutmayın.
 
Başak (09.12.2019)
Yakın çevre ilişkilerinizde duyduğunuz ya da karşı tarafa aksettirilen konuşmalar yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Duyduklarınızdan dolayı hemen yargılarda bulunmayın. Sakin kalmayı tercih edin.
 
Boğa (09.12.2019)
İlişkilerinizdeki beklentilerin bugün istediğiniz yönde karşılanmadığını görebilir ve bu durum içinde ani gerilimler yaratabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi savunma şeklinize dikkat etmelisiniz.
 
İkizler (09.12.2019)
Bazı insanlar dostluk ilişkilerinizde ara bozucu olabilir ve sizi yanlış yönlendirebilir. İnsanlarla ilişkilerinizde mesafelerinizi iyi ayarlamalı ve kimin dost kimin düşman olduğunu iyice anlamalısınız.
 
Koç (09.12.2019)
Hayatınızda bazı sürprizler söz konusu olabilir. Bu sürprizlerin size getirdiği güzelliklerin farkına varın. Bu farkındalık size enerji verecek ve motivasyonumuzu güçlendirecektir.
 
Kova (09.12.2019)
Yaşanılan olaylara duygusal yaklaşarak biraz alıngan olabilirsiniz. Bugün düşünmeden karar almayın, aldığınız kararları iki kere gözden geçirmelisiniz.
 
Oğlak (09.12.2019)
Otoriter figürlerle önemli iş birlikleri yapabilirsiniz. Karşılıklı güven ve istikrar üzerine kurulan bu düzen sizi oldukça mutlu ve huzurlu kılacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız doğru bağlantılar iyi bir başarı verebilir.
 
Terazi (09.12.2019)
Yakın çevreniz ve aile ile ilgili konular gündemde olabilir. Bu süreçte güzel ve sevindirici gelişmeler yaşanabilir. Kendi değerinizi ve sınırlarınızı belirleyebileceğiniz özel bir gündesiniz. Kendinize zaman ayırırsanız dikkatinizi toparlayacaksınız.
 
Yay (09.12.2019)
Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Abartıdan ve dedikodulardan uzak durmalısınız. Dostlarınız ya da ani gelen misafirleriniz sizin motivasyonunuzu değiştirecektir.
 
Yengeç (09.12.2019)
Kendinize olan özgüveniniz sayesinde çevreniz tarafından hemen fark edileceksiniz. Bugün sevdiğiniz dostlarınızla ya da partnerinizle zaman geçirmek, yolculuk yapmak size çok iyi gelecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı