Astroloji

 

 

 
Akrep (20.10.2019)
Yeniden birini sevmek ya da yeniden tanımak size yorucu geliyor olabilir. Hayatınızda bazı kuralları yıkmak gerekebilir. Yakın çevrenizde yaşanmış bir olayı bugün duymanızla büyük bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Partnerinizle zorlandığınız konularda bugün ısrarcı konuşmalar yapmayın.
 
Aslan (20.10.2019)
Önemli iş projeleri gündeme gelebilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı veya ticari projelerinizle ilgili konularınız var ise onları bugün mutlaka takip etmelisiniz. Hayatınıza yeni bir yön vermenin zamanı geldi. Bu hafta sonunu bu bilinç içinde geçirmeniz size yeni yollar bulma konusunda yardımcı olacaktır.
 
Balık (20.10.2019)
Aşk ve duygusal yaşamda bazı kırgınlıklar bugün sizi yorabilir. Söyleyeceğiniz sözlere ve ifadelere çok dikkat etmelisiniz. Kırıcı olmak veya vermemeniz gereken bilgileri vermek sizi sonrasında zor duruma sokabilir. Bugün mümkün oldukça meydan okuyucu konuşmalar içine girmemelisiniz.
 
Başak (20.10.2019)
Kendinize yeni bir kariyer planı çizebilirsiniz. Sabrınızı sınayan olaylardan başarıyla çıktığınızı düşünüyoruz. Eski bir ilişkiniz bugün hayatınıza birden dahil olabilir ya da eski bir ilişkiyi siz gereğinden fazla kafanıza takıyor olabilirsiniz. Bugün bunlardan uzaklaşmak ve yeni bir yön belirlemek için harika bir gün.
 
Boğa (20.10.2019)
Mükemmel haberler alabileceğiniz güzel bir gün. Yakın çevre dostluklarınız ve seyahatleriniz ile ilgili konularda girişimlerde bulunmayı seçin. Bugün bir dostunuzla yapacağınız yürüyüş ya da tatil planı sizi çeşitli stresli olaylara karşı daha motive edecektir.
 
İkizler (20.10.2019)
Maddi konularda zorlanmanıza neden olacak harcamalar içerisine girmemelisiniz. İhtiyacınız olanla, sizin için lüks olan şeyler arasında ayrımları iyi yapmalısınız. Bunları yaparken kendinizi bunaltın demiyoruz ama ölçülü harcamalar ilerleyen günler için daha doğru olacaktır.
 
Koç (20.10.2019)
Aile ilişkilerinizde beklenmedik sorumluluklar size kendinizi bugün yorgun hissettirebilir. Bu duruma karşı başlatıcı enerjiniz ve sonuç odaklı tavrınızı kullanırsanız başarabilirsiniz. Aşk veya sevgi ilişkilerinizde kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin. Bazı seçimleri siz yaptınız.
 
Kova (20.10.2019)
 
Oğlak (20.10.2019)
İlişkilerinizde eşit olmadığınızı düşündüğünüz bazı konular üzerine yeni dengeler oluşturmak isteyebilirsiniz. Yeniliklere karşı cesaretle ilerlemek sizin cesaretiniz olacaktır. Yani içinizde bazı konuları artık çözüme götürmüş olmalısınız. Bugün ilişkinizde bir yön belirlemelisiniz. 
 
Terazi (20.10.2019)
İlişkilerde özgürleşmek isterken yeterli duygusal donanıma sahip olmayabilirsiniz. Kendinizi değiştirmek için şartları çok zorlamayın. Bazen her yükü taşıyamayabiliriz. Bunu bugün yapmak zorunda değilsiniz. Arka planda olan bazı şeyleri bugün öğrenebilirsiniz.
 
Yay (20.10.2019)
İlişkilerinizde iletişim eksikliğinden kaynaklanan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni isteklerinizi hayata geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız. Hayal kırıklığı yaşanılan konularda artık doğru kararlar vermeniz gerekmektedir. Unutmayın bir dal aynı yerden iki kere kırılmaz.
 
Yengeç (20.10.2019)
Çevrenizdeki insanlar sizleri geçmişteki hatalarınızla yargılayabilir ve siz bu duruma biraz takılabilirsiniz. Motivasyonunuzu düşürmeyin. Herkes sizi anlamıyormuş gibi gelipte agresif yaklaşımlar sergilemeyin. Parasal anlamda bazı çözümler bulmak isteyeceksiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı