Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 16:36
 
15 Temmuz anısına 2 bin adet fidan dağıtıldı
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına Van Orman işletme Müdürlüğü tarafından vatandaşlara fidan dağıtımı yapıldı.
GÜNDEM Haberi
15 Temmuz anısına 2 bin adet fidan dağıtıldı

Programa Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Van Orman İşletme Müdürü Mehmet Kandilli ve vatandaşlar katıldı. 
15 Temmuz etkinlikleri kapsamında gerçekleşen fidan dağıtım programında kısa bir konuşma yapan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, birlik ve beraberlik mesajı vererek şunları söyledi: “Bugün 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi anmak, 15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak için Orman İl Müdürlüğümüzle birlikte 2000 tane fidanı şehitlerimizin anısına dağıtılıyoruz. Vatandaşlarımız tarafından da inşallah bu fidanlar dikilecek. 15 Temmuz'u hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız. Birliğimize, beraberliğimize kast eden art niyetli kesimlere hiçbir zaman fırsat vermeyeceğiz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimiz, devletimizin milletiyle bölünmez bütünlüğünü daim eylesin. Yarın akşam inşallah meydanda hep birlikte olacağız.” 
Yapılan konuşmadan sonra programda 750 badem, 750 sedir ve 500 adet ceviz fidanı olmak üzere toplam 2 bin adet fidan dağıtıldı.
Haber: M. Selim Kurt

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: 15, Temmuz, anısına, 2, bin, adet, fidan, dağıtıldı,
Haber Yazılımı