Haber Detayı
01 Eylül 2018 - Cumartesi 10:43
 
4 ay önce kaybolan para dolu çanta sahibine teslim edildi
Van’ın Özalp ilçesinde 4 ay önce bir banka şubesinin önünde içerisinde 40 bin lira, kimlik ve banka kartlarının bulunduğu çanta sahibine teslim edildi.
YAŞAM Haberi
4 ay önce kaybolan para dolu çanta sahibine teslim edildi

Özalp ilçesinde ismi açıklanmayan bir vatandaş, yaklaşık 4 ay önce bir banka şubesinin önünde içerisinde Fadıl Yazıcı'ya ait 40 bin lira, kimlik ve banka kartlarının bulunduğu çantayı zabıta ekiplerine teslim etti. Zabıta ekipleri, tutanakla teslim aldıkları çantayı yaptıkları 4 aylık çalışmanın ardından sahibi Yazıcı'ya ulaşarak çantayı teslim ettiler. Yazıcı, zabıta ekiplerine ve duyarlı vatandaşa teşekkür etti. 
Zabıta yetkilileri, “İlçemizde yaklaşık 4 ay önce bir vatandaşımızın kaybettiği, içinde 40 bin TL para, kimlik ve banka kartlarının olduğu çanta, vatandaşlarımızdan biri tarafından bulunarak zabıta ekiplerimize teslim edildi. Zabıta ekiplerimizin bu süre içinde titizlikle yaptığı detaylı araştırma sonucunda çantanın kime ait olduğunu tespit ederek tutanak nezdinde sahibine iade etti” denildi.
Parayı bulan ve isimin açıklanması istemeyen vatandaş, paranın sahibi ile bir araya gelmediği, bulduğu çantayı zabıta ekiplerine teslim ederek acelesi olduğunu söylerek belediyeden ayrıldı. 4 ay sonra parasına kavuşan Yazıcı ise parasını bulan kişi ile buluşmak istediğini ama kendisine ulaşamadığını söyledi. İHA

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: 4, ay, önce, kaybolan, para, dolu, çanta, sahibine, teslim, edildi,
Haber Yazılımı