Haber Detayı
22 Mayıs 2017 - Pazartesi 10:02
 
ABD Adana Konsolosundan Kurukcu'ya ziyaret
Van'a gelen ABD Adana Konsolosu Linda Stuart Specht, CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu’'yu il başkanlık binasında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
ABD Adana Konsolosundan Kurukcu'ya ziyaret

Kurukcu’'dan referandum süreci öncesi ve sonrası çalışmaları dinleyen Konsolos Limda Stuart Specht, CHP’'nin yeni dönemde nasıl bir yol izleyeceğini sordu.

Referandum sürecine ilişkin bilgi veren CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu, 16 Nisan referandumunun eşit çalışma koşullarından uzak bir eksende yapıldığını söyledi.
2019 genel seçimlerin bir milat olacağını, “hayır” bloğunu destekleyenlerin güçlenerek 2019 seçimlerine gireceğini ifade eden Kurukcu; “16 Nisan Referandumuna bütün gücümüz ve özverimizle hazırlandığımız gibi 2019 seçimlerine de aynı çaba ve kararlılıkla hazırlanacağız. Bütün örgütlerimizle ve her zaman olduğu gibi genel merkezimizle koordineli bir şekilde çalışmalarımızı programlı bir şekilde sürdüreceğiz.” diye konuştu.
Amerikan Adana Konsolosu Linda Stuart Specht, yaklaşık iki saat süren görüşmenin ardından CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu’'ya ilgilerinden dolayı teşekkür ederek buradan ayrıldı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: ABD, Adana, Konsolosundan, Kurukcu'ya, ziyaret,
Haber Yazılımı