Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 16:53
 
Akman'dan Van Spor'a destek
Van Spor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, 30 adet kombine bilet alarak Kırmızı-Siyah ekibe destek veren Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman’ı makamında ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
Akman'dan Van Spor'a destek

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele veren Van Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer İnanç, Oktay Ukay ve Fatih Akdeniz, Başkan Akman’ı makamında ziyaret ederek destek amaçlı aldığı kombine biletleri teslim ettiler. Van Spor’un daha başarılı olması ve eski günlerine kavuşması için gönül veren herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayan Başkan Akman, Van Spor’un hak ettiği başarılara imza atmasına katkıda bulunmak istediklerini söyledi.
Van Spor’a yapılan bu tür desteklerin çok önemli olduğunu ve ‘Kara kobralar’ diye geçmişte büyük takımların korkulu rüyası haline gelen takımın tekrar o eski günlerine geri dönmesi için bir yol açtıklarını düşündüklerinin altını çizen Başkan Akman, “Umarım Van Spor sevdalısı herkes bu yoldan giderek takıma destek olur. Hepimizin ortak arzusu, Van Spor’un hak ettiği konuma gelmesidir” dedi.
Verdiği destekten dolayı Başkan Akman’a teşekkür eden Van Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, 30 adet kombine bileti takdim ettiler.

/ Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Akman'dan, Van, Spor'a, destek,
Haber Yazılımı