Haber Detayı
31 Mayıs 2017 - Çarşamba 09:07
 
Aranan şahıs Ankara'da yakalandı
Van'da bir şahsın hayatını kaybetmesi olayı ile ilgili olarak aranan şahsın Ankara'da gözaltına alındığı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı belirtildi.
ASAYİŞ Haberi
Aranan şahıs Ankara'da yakalandı

Konu ile ilgili olarak Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi; “10 Eylül 2006 tarihinde İlimiz Akköprü Mahallesi ikamet eden S.E. isimli şahsın ikametinde M.S. isimli şahsın çok sayıda kesici alet yarası ile hayatını kaybetmesi olayıyla ilgili olarak;
Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan titiz çalışma ve olay tarihinde alınan beyanlar doğrultusunda maktul şahsı bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen şahsın, E.Y. isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Elde edilen bilgiler doğrultusunda olayın şüphelisi olan E.Y. isimli şahsın olay tarihinden itibaren ilimizden ayrıldığı ve Ankara ilinde olduğu belirlenmiştir. Ankara Emniyet Müdürlüğü ile yapılan koordineli çalışmalar neticesinde E.Y. isimli şahıs 26.05.2017 tarihinde Ankara ilinde ikamet ettiği adresinde yakalanmıştır. Gözaltına alınan E.Y. isimli şüpheli şahıs hakkında tanzim edilen tahkikat evrakı ile birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır. Van Emniyet Müdürlüğü olarak Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü asayiş olayının önlenmesine yönelik olarak çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir.”
 / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Aranan, şahıs, Ankara'da, yakalandı,
Haber Yazılımı