Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 13:18
 
Aslan, Yüzbaşıoğlu Sokağı esnafı ile buluştu
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Aslan, Yüzbaşıoğlu Sokağı esnafı ile buluştu

Bahçıvan Mahallesi, Yüzbaşıoğlu Sokak’taki esnaflarla bir araya gelen Başkan Vekili Aslan, talep ve istekleri yerinde dinledi. 
Esnaflardan gelen talep ve düşünceleri önemsediklerini, çalışmaların bu kapsamda daha verimli olacağını vurgulayan Başkan Vekili Aslan, “Maraş Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’nin kesiştiği bu sokakta, birebir sizlerle buluşarak sizin fikirlerinizi, önerilerinizi dinlemeye geldik. Sizin fikirlerinize göre burayı şekillendirelim. Buranın sahipleri sizlersiniz. Bir eser bırakıp bir iş yapacaksak birlikte yapalım. Burayı tekrardan hep birlikte nasıl canlandırabiliriz, sokağı modern bir kent havasına nasıl getirebiliriz bunun üzerinde düşünelim. İpekyolu Belediyesi olarak en büyük önceliklerimizden biri sokakların iyileştirilmesidir. Çünkü sizlerin burada işleri iyi olunca bir işçi yerine iki işçi çalıştırmaya başlayacaksınız, bu da hem sosyal hem de ekonomik olarak ilçemize katma değer katacak. En önemli görevlerimizden, sorumluluklarımızdan birisi de siz işverenleri destekleyerek ekmek verenlerin yanında olmaktır. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkan Vekili Sinan Aslan, daha sonra esnaflardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda, yapılması planlanan çalışmalarla ilgili birim müdürlerine talimatlar verdi. Yüzbaşıoğlu Sokağı esnafı ise Kaymakam ve Başkan Vekili Sinan Aslan’ın ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Aslan,, Yüzbaşıoğlu, Sokağı, esnafı, ile, buluştu,
Haber Yazılımı