Haber Detayı
19 Mayıs 2017 - Cuma 09:57
 
Başkan Soğanda'dan kongre daveti
AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, yayımladığı yazılı açıklamada tüm halkı 21 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleşecek AK Parti 3. Olağanüstü Kongresine davet etti.
SİYASET Haberi
Başkan Soğanda'dan kongre daveti

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren büyük reformlara imza attığını dile getiren Soğanda, yeni atılım dönemi ile birlikte bu reformların artarak devam edeceğini belirtti.
AK Parti İl Başkanı Soğanda, "AK Partimiz nihayet sabırsızlıkla beklediği güne kavuşuyor. Yasalar gereği AK Parti Genel Başkanlığı'ndan istifa ederek Cumhurbaşkanı seçilen partimizin kurucu genel başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, milletimizin iradesi doğrultusunda yeniden genel başkanlığa dönüyor. 21 Mayıs günü yine Van bu tarihi güne tanıklık etmek için, Ankara Arena’da olacak. Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi yalnız bırakmayacak" dedi.
Soğanda, açıklamasını şu şekilde tamamladı; "Türkiye yeni bir değişim ve dönüşümün içerisine girecek. Yeni Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemine geçiş yapacak ülkemiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yükselişine daha hızlı adımlarla devam edecektir. Bu yürüyüşümüzde yerini almak isteyen, partimize gönül veren, tüm Vanlı hemşerilerimizi bu vesile ile 21 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da gerçekleşecek 3. olağanüstü kongremize davet ediyorum.” / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Soğanda'dan, kongre, daveti,
Haber Yazılımı