Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 17:51
 
Ceylani, görevini Bedevioğlu’na teslim etti
Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Edremit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Bakır Bedevioğlu, ilçeye gelerek yeni görevini İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde araştırmacı olarak çalışmak üzere atanan Muhlis Ceylani'den devraldı. Muhlis Ceylani, yeni atanan Mehmet Bakır Bedevioğlu 'na çiçek takdim etti.
EĞİTİM Haberi
Ceylani, görevini Bedevioğlu’na teslim etti

Yapılan devir teslim öncesi kurum çalışanları ile bir araya gelerek helallik isteyen Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, “Değerli arkadaşlar, bakanlıkça gerçekleşen görev değişikliği ile İl Milli Eğitim Müdürlüğüne araştırmacı olarak atanmış, kurucu müdürü olduğum Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Birlikte taktire şayan projeler gerçekleştirdik. Akademik, sosyal, sportif, kültürel alanlarda anlamlı ve değerli başarılar elde ettik. İlçemizin kuruluş aşamasından bu güne kadar bu şerefli ve onurlu süreçte bize güvenen, destek veren herkese teşekkür ederim. Sürecin ilk gününden başlayarak Devlet büyüklerimizden, milletvekillerimizden, mülki amirlerimizden ve yakın çalışma arkadaşlarım olarak sizlere kadar bize katkı sunan ve destek veren herkese şükran borçluyum. Bu bir bayrak yarışıdır ve ben de bu bayrağı layıki ile yeni sahibi olan meslektaşım Mehmet Bakır Bedevioğlu’na teslim ediyorum. Ben görev başındayken güzel çalışmalar yaptık; projeler bağlamında Van birincisi olduk, akademik başarılar aldık, sosyal etkinliklerde güzel çalışmalar yaptık, sportif başarılar elde edildi ve bütün bu başarılarla birlikte İlçemiz İl birincisi oldu, İlimiz de Türkiye birincisi oldu. Başarı tesadüf değildir ancak hep birlikte el ele vererek başarabiliriz. Katkı ve desteklerinizden dolayı ve bana olan güveninizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkınızı helal ediniz. Niyet hayr, akibet hayırlı olsun İnşallah” dedi. 
Yapılan toplantının ardından makam odasında İlçe Şube Müdürlerinin de hazır bulunması ile devir teslim görevi gerçekleştirildi. Muhlis Ceylani’ye teşekkür eden yeni Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bakır Bedevioğlu, “Makamdan güç alan değil makama güç katan bir idareci olarak görev yapacağını" belirterek, "Devletimiz beni Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine tayin etmişse bu görevi sevinçle ve gururla yapacağım. Müdürümüz Muhlis Ceylani Bey'in yaptığı güzel hizmetleri bir adım ileriye götürmek için çalışacağım" ifadelerini kullandı.
Yeni İlçe Müdürü Bedevioğlu’na çiçek taktiminde bulunan Muhlis Ceylani de, "Mehmet Bakır Bedevioğlu Bey’i daha önceden de tanıyorum. Başarılı bir eğitimcidir. İlçemize çok faydalı hizmetler yapacağından eminim. Başarılar diliyorum" dedi. 
Geçtiğimiz günlerde Van'ın birçok İlçe Milli Eğitim Müdürü araştırmacı kadrosuna atanmış, bazı ilçe milli eğitim müdürlerinin de görev yeri değiştirilmişti. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ceylani,, görevini, Bedevioğlu’na, teslim, etti,
Haber Yazılımı