Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 17:23
 
Cumhuriyet Ana Okulu'nda dezenfektan çalışması yapıldı
İpekyolu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından, yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Cumhuriyet Ana Okulunun halıları yıkanarak, özel dezenfektanlarla halı yıkama, iç temizlik ve dezenfektan çalışması yapıldığı belirtildi.
EĞİTİM Haberi
Cumhuriyet Ana Okulu'nda dezenfektan çalışması yapıldı

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı çalan ilk zille birlikte başladı. Okulların açılışı nedeniyle İpekyolu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerinin okulların çevresinde çalışmalarını yoğunlaştırdığı açıklandı.
İpekyolu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Cumhuriyet Anaokulunun halılarını yıkayan ekiplerimiz, 4 kişilik bir çalışma ile özel dezenfektan ve iç temizlik çalışması yaptı.” denildi.
Çalışmalarına ilişkin bilgi veren Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Şeref Sayın da, eğitim-öğretim yılının açılışından önce başlattıkları çevresel temizliği bundan sonra da sürdüreceklerini belirterek, “Okulların çevresel temizliğinin yanında; kreş, anaokul ve camilerin iç temizlik faaliyetlerini programlayarak hizmete devam edeceğiz.” diye konuştu. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Cumhuriyet, Ana, Okulu'nda, dezenfektan, çalışması, yapıldı,
Haber Yazılımı