Haber Detayı
16 Mayıs 2017 - Salı 09:43
 
Dikkat! Bugün sular kesilecek
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığınca, içme suyu şebeke hattında meydana gelen arızaların giderilmesi ve vana değişimi nedeniyle su kesintisi yapılacağı duyyruldu.
GÜNDEM Haberi
Dikkat! Bugün sular kesilecek

Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Kentin içme suyu şebeke hattında meydana gelen arızaların giderilmesi ve vana değişimi nedeniyle 16-17 Mayıs 2017 Salı günü saat sabah 06:00'dan Çarşamba günü gece saat 24:00'a kadar olan süre boyunca su kesintisi yaşanacaktır. Su kesintisi yapılacak yerleşim yerleri: Şerefiye Mahallesi, Yeni Mahalle, Sayitfehim Arvasi Mahallesi, Serhat Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Hacıbekir Mahallesi ve Esenler Mahallelerinin bir kısmı."
Yaşanacak su kesintisinden dolayı vatandaşların tedbirlerini almalarını isteyen VASKİ İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, arızaların kısa sürede giderilmesi için gerekli hazırlığın yapıldığını, belirtilen süreden daha önce su verilebilmesi için çalışmalarının gece ve gündüz olarak devam edeceklerini aktardı. / Prestij Haber Merkezi 

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Dikkat!, Bugün, sular, kesilecek,
Haber Yazılımı