Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 10:30
 
Doç. Dr. Sünnetçioğlu: 'En büyük yatırım, insan sağlığına yapılandır'
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, beraberinde Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz, Başkan Yardımcısı Dt. Mehmet Aktaş, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Fatih Taman ile birlikte, Gürpınar İlçesi 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlığı Merkezlerini (ASM) gezerek idareci ve çalışanlarından sağlık hizmeti hakkında bilgi aldı. Hasta ve hasta yakınları ile de sohbet eden Doç. Dr. Sünnetçioğlu, en büyük yatırımın insan sağlığına yapılan yatırım olduğunu belirtti.
SAĞLIK Haberi
Doç. Dr. Sünnetçioğlu: 'En büyük yatırım, insan sağlığına yapılandır'

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, Gürpınar ilçesinden de Çatak ilçesine geçerek burada Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan’ ı da, ziyaret etti.
Başkanlık makamında konuşan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Sünnnetçioğlu, gerek sağlık alanındaki çalışmalar gerekse yatırımlar için yerel yönetimlerin önemli olduğunu belirtti. Dr. Sünnetçioğlu; "Sağlık alanında her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
Akabinde Çatak Devlet Hastanesine geçerek incelemelerde bulunan Sünnetçioğlu, Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri’nde sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirdi. Burada aile sağlığı çalışanları ve gelen vatandaşlar ile sohbet edip, sorun ve önerilerini dinleyen Sünnetçioğlu, sorunları not aldırdı, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Doç.Dr.Sünnetçioğlu, "Bütün ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Bundan sonra yapılacak faaliyetlerimizi hızlandırmak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Çatak İlçemizde olduğu gibi vatandaşımıza verilecek her türlü hizmetin en iyi düzeyde olmasını arzu ediyoruz” dedi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Doç., Dr., Sünnetçioğlu:, 'En, büyük, yatırım,, insan, sağlığına, yapılandır',
Haber Yazılımı