Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 14:25
 
Doç. Dr. Sünnetçioğlu: 'Hasta memnuniyetini önemsiyoruz'
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, ilçelerde bulunan hastane ziyaretlerini sürdürüyor.
SAĞLIK Haberi
Doç. Dr. Sünnetçioğlu: 'Hasta memnuniyetini önemsiyoruz'

Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Sünnetçioğlu; "Hasta memnuniyetini önemsiyoruz. İlçelerimizi ziyaret ederek hasta ve çalışan memnuniyetini yerinde görerek, ilçelerimizde de hizmet sunumlarının etkinliğini artırmak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla yoğun bir çalışma içindeyiz. Memnuniyete de çok önem veriyoruz. Bu kapsamda personelimiz ve vatandaşlarla diyaloğumuzu geliştirerek, onların sorun ve taleplerini gidermeye çalışıyoruz." dedi.
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dt. Şebnem Kartal ve Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Fatih Taman ile beraber Van’ın Özalp ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Doç. Dr. Sünnetçioğlu, hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek amacıyla bu hafta Özalp ilçesini ziyaret etti. İlçede bir dizi ziyarette bulunan Sünnetçioğlu, Özalp Devlet Hastanesi ve Aile Sağlık Merkezlerini gezerek, idarecilerinden bilgi aldı, personel ve hastalar ile sohbet etti.
Polikliniklerde ve acil serviste karşılaştığı hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Doç. Dr. Sünnetçioğlu, hastalar ve personel ile sohbet etti. Özalp Devlet Hastanesi’nde tedavileri yatarak devam eden hastaları da ziyaret ederek acil şifalar dileyen Sünnetçioğlu, hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında hastaların ve personelin fikirlerini aldı ve isteklerini dinledi. Hasta yakınlarıyla sohbet eden Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, hasta ve hasta yakınlarına, aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili memnuniyetlerini de sordu. 
İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, "Başkanlarımız ile beraber ilçelerimizi ziyaret ederek hasta ve çalışan memnuniyetini yerinde görerek, ilçelerimizde de hizmet sunumlarının etkinliğini artırmak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla yoğun bir çalışma içindeyiz. Memnuniyete de çok önem veriyoruz. Bu kapsamda personelimiz ve vatandaşlarla diyaloğumuzu geliştirerek, onların sorun ve taleplerini gidermeye çalışıyoruz." dedi.
Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Özalp İlçe Kaymakamı Abdulkadir Çelik'i de makamında ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı. Sünnetçioğlu, Erçek Aile Sağlık Merkezi ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu da ziyaret ederek incelemelerde bulundu. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Doç., Dr., Sünnetçioğlu:, 'Hasta, memnuniyetini, önemsiyoruz',
Haber Yazılımı