Haber Detayı
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 14:47
 
Edremit'te Ramazan Konseri
Edremit İlçesinde, belediyenin organizasyonu ile Ramazan Konseri düzenlendi. Çok sayıda vatandaş, orucunu kent meydanında kurulan sofrada birlikte açtı.
GÜNDEM Haberi
Edremit'te Ramazan Konseri

Edremit Kent Meydanı’nda verilen iftar yemeğine Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Edremit Kaymakamı Atıf Çiçekli, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Savaş Nurullah Kıylık, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ile başlayan program Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ın kürsüde vatandaşlara hitap etmesiyle sürdü. Gün itibari ile geleneksel Ramazan programlarına start verdiklerini ifade eden Başkan Say, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ramazan ayını maneviyatına ve iklimine uygun şekilde kutlayacaklarını vurgulayan Başkan Say, Edremit’in güzelliğini, coşkusunu bayrama kadar yaşayacaklarını kaydetti.
Edremit Kaymakamı Atıf Çiçekli’nin de kısa bir konuşma yapmasının ardından ezanın okunmasıyla birlikte Edremit’te iftarlar dualar eşliğinde açıldı. Yoğun katılımlı iftarın akabinde ünlü ilahi sanatçısı Sedat Uçan sahne aldı.
Sanatçı Uçan, kendisini Edremitlilerle buluşturan ve Ramazan ayının maneviyatının yaşanmasına katkı sunan Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a teşekkür ettiğini söyledi.
İlerleyen saatlere kadar süren konserin ardından Sanatçı Uçan, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Edremit'te, Ramazan, Konseri,
Haber Yazılımı