Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 10:14
 
Ekonomi Konseyi'nin gündemi 'sağlık'tı!
Van Ekonomi Konseyi üyeleri, aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Dönem Başkanı Memet Aslan başkanlığında bir araya gelen Ekonomi Konseyi Bileşenleri, toplantıda kentin sağlık konusunu masaya yatırdı.
GÜNDEM Haberi
Ekonomi Konseyi'nin gündemi 'sağlık'tı!

Van Orgazine Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen toplantıya, Ekonomi Konseyi Bileşeni olan oda temsilcileri ve diğer üyeler katıldı.
Toplantıda Aslan'ın moderatörlüğünde konsey üyeleri söz alarak gündeme ilişkin görüş ve önerilerde bulundu. Toplantıda, sağlık konusu üzerine net tespitlerin yapılması ve çözüm önerileri için bir süre sonra yeniden bir araya gelinmesi kararı çıktı.
Toplantıya ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Van Ekonomi Konseyi Dönem Başkanı Memet Aslan; “Ekonomi Konseyi Bileşenleri olarak aylık olağan toplantımızı gerçekleştirdik. Sağlık sektöründeki sorunları tartıştık. Sorunların net tespiti ve çözüm önerileri için bir daha bir araya gelmeyi kararlaştırdık.” ifadelerini kullandı. Haber: Umut Tarhan

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ekonomi, Konseyi'nin, gündemi, 'sağlık'tı!,
Haber Yazılımı