Van Ferit Melen İlkokulu Sınıf Öğretmeni Tuğba Yılmaz, öğrencileriyle düzenlediği canlı etkinlikle tuz seramiği yaptırdı. Korona virüsü salgını nedeniyle eğitime verilen bir hafta aranın ardından Milli Eğitim Bakanlığının hayata geçirdiği EBA TV ile öğrenciler uzaktan eğitim almaya başladı. Van’da da başarılı şekilde süren uzaktan eğitim sistemi, kendilerini mesleğine adayan öğretmenleri öğrencileri için farklı projeler üretmeye sevk etti. Ferit Melen İlkokulu Sınıf Öğretmeni Tuğba Yılmaz da öğrencileriyle düzenlediği canlı etkinlikle tuz seramiği yaptırdı.  “Amacımız evlerde daha eğlenceli ve verimli zaman geçirmek” Korona virüsü nedeniyle uzaktan eğitim sistemine geçmelerine rağmen öğrencileri ile iletişimlerini sürdürdüklerini belirten Sınıf Öğretmeni Tuğba Yılmaz, “Öğrencilerimizle ailelerin de katılımı ile düzenlediğimiz uzaktan canlı etkinliğimiz, tahminimden çok güzel geçti. Her bir ailemizle yaptığımız etkinliğin videosu çekildi. Daha sonra videoları birleştirdik ve evde tuz seramiği yapımını bir bütün olarak uygulamalı anlatmış olduk. Burada amacımız korona virüs nedeniyle yapılan uzaktan eğitime hem aktivite ile destek olmak hem de bu süreçte çocuklarımızın zamanını daha verimli geçirebilmelerine katkı sunmak. Böylece evde kendi tuz seramiğimizi de yapmış olduk. Son olarak evde kal Türkiye, hayat eve sığar şeklinde çağrıda bulunmak istiyorum” dedi.
Van Ferit Melen İlkokulu Sınıf Öğretmeni Tuğba Yılmaz, öğrencileriyle düzenlediği canlı etkinlikle tuz seramiği yaptırdı. Korona virüsü salgını nedeniyle eğitime verilen bir hafta aranın ardından Milli Eğitim Bakanlığının hayata geçirdiği EBA TV ile öğrenciler uzaktan eğitim almaya başladı. Van’da da başarılı şekilde süren uzaktan eğitim sistemi, kendilerini mesleğine adayan öğretmenleri öğrencileri için farklı projeler üretmeye sevk etti. Ferit Melen İlkokulu Sınıf Öğretmeni Tuğba Yılmaz da öğrencileriyle düzenlediği canlı etkinlikle tuz seramiği yaptırdı. “Amacımız evlerde daha eğlenceli ve verimli zaman geçirmek” Korona virüsü nedeniyle uzaktan eğitim sistemine geçmelerine rağmen öğrencileri ile iletişimlerini sürdürdüklerini belirten Sınıf Öğretmeni Tuğba Yılmaz, “Öğrencilerimizle ailelerin de katılımı ile düzenlediğimiz uzaktan canlı etkinliğimiz, tahminimden çok güzel geçti. Her bir ailemizle yaptığımız etkinliğin videosu çekildi. Daha sonra videoları birleştirdik ve evde tuz seramiği yapımını bir bütün olarak uygulamalı anlatmış olduk. Burada amacımız korona virüs nedeniyle yapılan uzaktan eğitime hem aktivite ile destek olmak hem de bu süreçte çocuklarımızın zamanını daha verimli geçirebilmelerine katkı sunmak. Böylece evde kendi tuz seramiğimizi de yapmış olduk. Son olarak evde kal Türkiye, hayat eve sığar şeklinde çağrıda bulunmak istiyorum” dedi.
53 bin 912 paket kaçak sigara ele geçirildi
53 bin 912 paket kaçak sigara ele geçirildi
Hayatını kaybedenler soğutucu tırlarla taşınıyor
Hayatını kaybedenler soğutucu tırlarla taşınıyor
THY
THY'den flaş koronavirüs kararı! 1 Mayıs'a kadar uzatıldı
İtalya
İtalya'da son 24 saatte 727 ölüm
Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 10:17
 
Erciş’te SMMMO hizmet binası açıldı
Van’ın Erciş ilçesinde, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
Erciş’te SMMMO hizmet binası açıldı

Van’ın Erciş ilçesinde dün SMMMO hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Van SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şahin ile Van ve Ercişli muhasebeci ve mali müşavirler katıldı.

Hizmet binası ile ilgili olarak açıklamada bulunan Van SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şahin, muhasebeci ve mali müşavir sayısının 20’yi geçtiği her il ve ilçede meslek hizmet binası açtıklarını söyledi.
Van’da bu rakamı Erciş’te geçtiklerini belirten Şahin, “Bizim buradaki meslektaş sayımız 22 kişi oldu. 20’yi geçen il ve ilçelerde biz odamızın hizmet binasını açıyoruz.” dedi.
Hizmet binasında bundan böyle her tür mesleki eğitim ve toplantının yapılacağını ifade eden Şahin, şunları söyledi:
“Hizmet binalarımızda, oradaki meslektaşlarımızın eğitimlerine ağırlık veriyoruz. ‘Ömür boyu eğitim’ programlarımız var, bu eğitimlerimizi bundan sonra Erciş’te kendi hizmet binamızda vereceğiz. Buradaki meslektaşlarımızın dayanışmasını sağlamak, haksız rekabeti önlemek daha düzenli doğru iş yapmak adına buradaki hizmet binamızı açıyoruz. Tüm eğitimler ve toplantılar burada olacak. Yeni sistemle ilgili, vergi kanunları ile ilgili tüm bilgilendirme eğitimleri burada olacak.”
Şahin, Erciş’in dışında yakın mesafe olarak Ağrı, Doğubayazıt ve Van’da hizmet binalarının olduğunu kaydetti.  

Haber: Adil HARMANCI

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Erciş’te, SMMMO, hizmet, binası, açıldı,
Haber Yazılımı