Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 14:17
 
Evde Sağlık Hizmeti çalışanlarına teşekkür belgesi
Van İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığınca, evde sağlık hizmeti çalışanlarına teşekkür belgesi verildi.
SAĞLIK Haberi
Evde Sağlık Hizmeti çalışanlarına teşekkür  belgesi

Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Bahadır Öndeş, yaptığı açıklamada; "Evde sağlık hizmetlerini yürüten sağlık profesyonelleri; bakım, tedavi ve rehabilitasyonun etkin olmasında, bireyin mevcut sağlık durumunun iyileştirilmesinde çok etkin bir rol üstlenmektedirler. Birinci basamak sağlık hizmetlerinin çağdaş sunumunda, hizmetlerin tüm bireylere coğrafi açıdan dengeli şekilde ulaştırılabilmesi, birinci basamak sağlık hizmetlerinin toplumun katılımını sağlayacak şekilde bireylerin yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerde koruyucu, tanı koyucu, tedavi ve rehabilite edici yönleriyle sunabilmek, temel hedeflerimizdendir. İlimiz geneli 2018 yılında  evde sağlık hizmetleri ekipleri tarafından 8308 hasta evde sağlık hizmeti kapsamına alınmış, bu hastalarımıza toplam 31.232 ziyaret gerçekleştirilmiştir. Değerli halkımıza verdikleri hizmetten ötürü  Evde Sağlık İl Koordinatörlüğü ve sağlık çalışanlarımızı tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz" dedi.

Teşekkür belgesi verilmesi programına Sağlık Hizmetler Başkanı Dr. Adem Ergioğuz ve Evde Sağlık Hizmetleri  İl Koordinatörü Özlem  Öndeş ile teşekkür belgesi alan personeller katıldı.

 / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Evde, Sağlık, Hizmeti, çalışanlarına, teşekkür, , belgesi,
Haber Yazılımı