Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:20
 
Final öncesi moral yemeği
Play-off final maçına kalarak Vanlılara büyük heyecan yaşatan Vanspor’a, Cuma günü çıkacağı final maçı öncesi Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından moral yemeği verildi.
SPOR Haberi
Final öncesi moral yemeği

Van Ticaret ve Sanayi Odası, Vanspor futbolcuları, teknik heyet ve yönetim kurulu üyelerini iftar yemeğinde ağırlayarak moral verdi. Gürpınar’da bir restaurantta gerçekleşen iftar yemeğine Vanspor Yönetiminden Ekrem Cengiz, Ömer İnanç, Cumhur Yıldırım, Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir ve futbolcular katıldı. 
Yemeğe ev sahipliği yapan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Çeliktaş, Vanlılar olarak büyük bir heyecan yaşadıklarını belirterek, “Cuma Günü Vanspor’un uzun yıllar mücadele ettiği üçüncü lige veda maçı olacak. Vanspor Play-off final maçında rakibini yenerek bir üst lige çıkacaktır. Özellikle son haftalarda başarılı sonuçlar alarak, tüm Vanlıları bütünleştiren Vanspor’un başarılı olması için herkesin üzerine düşeni yapmasını bekliyoruz. Van TSO olarak her zaman Vanspor’un yanında bulunduk. Sezon boyunca farklı zamanlarda desteklerimiz olmuştur. Bugün de futbolcu kardeşlerimize, çıkacakları zorlu final maçı öncesi moral vermek istedik. Birlik ve beraberlik ruhuyla Vanlıların heyecanıyla Vanspor’un başarılı olacağına inanıyoruz. Bütün şehir de bu takımın başarılı olacağına inanmalıdır. Tüm dinamikleri ile kentin ortak değeri olan Vanspor’un başarılı olması için gayret göstermeliyiz. Cuma günü Ankara’da Esenler Erokspor’la yapacağımız Play-Of Final maçında Vanspor’a Van TSO olarak canı gönülden başarılar dileriz. İnşallah şehrimizde 2. Lige çıkma sevincini hep birlikte yaşayacağız” dedi. 
Vanspor Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Cengiz de zorlu bir sezon yaşadıklarını belirterek; “Son haftalarda elde ettiğimiz başarılı sonuçlarımız bizi Play-of final maçına kadar getirdi. Bu takımın buraya gelmesinde büyük emekler var. Ayrıca teknik heyetimiz ve futbolcularımız özverili olmuş ve bu takım buralara kadar gelmiştir. İnşallah Cuma günü final maçımızı da kazanarak 2.lige çıkacağız. Bu gece bizleri misafir eden Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na teşekkür ederiz. Her zaman bizlere destek olmuşlardır. Bugün de futbolcularımıza moral vermişlerdir. Kendilerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Final, öncesi, moral, yemeği,
Haber Yazılımı