Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 08:17
 
Gözler 7 Ocak'a çevrildi
TFF 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden ve lige şampiyonluk parolası ile başlayan, an- cak işlerin istenilen gibi gitmediği Van Büyükşehir Belediyespor'da alınan olağanüstü genel kurul kararının ardından 7 Ocak tarihi merakla beklenmeye başlandı.
SPOR Haberi
Gözler 7 Ocak'a çevrildi

İlk devrede istediği sonuçları alamadığı için ilk olarak 8. haftadan sonra teknik heyette değişime giden Van Büyükşehir Belediyespor'da, bu dikiş de tutmayınca bu kez yönetim de değişime gidilmesi kararı alındı.
7 Ocak tarihinde yapılması kararlaştırılan Olağanüstü Genel Kurulu'nun ardından yeni yönetim şekillenecek. Ancak yönetimde hangi isimlerin kalıp, hangilerinin gideceği henüz bilinmiyor.
Ligin ikinci devresine daha güçlü girebilmek ve yeniden yapılanmak için olağan üstü genel kurul kararı alındığı belirtilirken, konuya ilişkin Van Büyükşehir Belediyespor Kulübünden yapılan açıklamada şöyle denildi; “Görev yaptığımız yaklaşık 9 ay gibi bir süre içersin de takımımızın daha ileriye gitmesi için çok çaba sarf ettik. Ancak gelinen süreçte son iki haftada alınan sonuçlar ve arzu edilen seviyeye ulaşılamamasından ötürü değişimine ihtiyaç duyulmuştur. Bu nedenle ligin ikinci yarısına daha güçlü girilmesi adına Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu olarak olağanüstü genel kurul kararı alınmıştır. Kulübümüzün genel kurulu 07.01.2018 tarihinde saat 13.00’da Van Ticaret ve Sanayi Odasına ait toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Bu süreçte takımın yanında bulunan tüm Van Büyükşehir Belediyespor sevdalılarına şükranlarımızı sunuyoruz.” Haber: Erol Çakıl

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Gözler, 7, Ocak'a, çevrildi,
Haber Yazılımı