Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 14:52
 
Gürpınar'da muhtarlar toplantısı
Gürpınar'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından ilk Muhtarlar Toplantısı, Belediye Başkanı Hayrullah Tanış başkanlığında gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Gürpınar'da muhtarlar toplantısı

Toplantıda konuşan Başkan Tanış, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimleri kazanarak göreve başlayan muhtarları tebrik etti.

Mahallelerdeki sorunları el birliğiyle çözeceklerini belirten Başkan Tanış, "Seçim süreci boyunca biz konuştuk, siz dinlediniz. Artık siz konuşacaksınız biz çözüm üreteceğiz. İster oy versin ister vermesin tüm mahallerimiz bize aynı mesafededir. Hiçbiri bize uzak değildir. Gerçek manada maddi durumu iyi olmayan ailelerimizin tespitini yapmaya başladık. Allah'ın izniyle gerekli desteği sağlayacağız. Bizler el birliğiyle sorunların üstesinden gelmek için çözümler üreteceğiz. Belediyemizin yetkisinde olmayan sorunlarınız için de işlerin takipçisi olacağız" ifadelerini kullandı.

Daha sonra muhtarlara mikrofon uzatan Başkan Tanış, muhtarların taleplerini dinledi. Tanış, taleplerin, bir planlama yapılarak en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacağını kaydetti.

Toplantı yemek programıyla devam etti. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Gürpınar'da, muhtarlar, toplantısı,
Haber Yazılımı