Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 13:02
 
Gürpınar'da stabilize yol çalışmaları
Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından kırsal ve merkez mahalle yollarına yönelik stabilize yol yapım çalışmalarının devam ettiği belirtildi.
GÜNDEM Haberi
Gürpınar'da stabilize yol çalışmaları

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin bir çok noktasında sürdürdüğü yol yapım çalışmalarının son durağının Parmakkapı Mahallesi olduğu kaydedildi.
Vatandaşın ulaşım sıkıntısı yaşadığı cadde ve sokaklarda gerekli çalışmaların yapılmasının ardından stabilize malzemesi dökülerek yolların çamurdan arındırıldığı ifade edildi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam ettiğini kaydetti.
Vatandaşların ulaşım sıkıntılarının her geçen gün çözüme kavuştuğunu kaydeden Başkan Tanış, “İlçemiz genelinde yürüttüğümüz parke taşı, asfalt ve stabilize çalışmaları ile ilçemiz her geçen gün modern yollara kavuşuyor. Biliyoruz ki Gürpınarımız hizmetlerin en güzelini layık ve bizlerde bunun için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Gürpınar'da, stabilize, yol, çalışmaları,
Haber Yazılımı