Haber Detayı
25 Nisan 2017 - Salı 09:30
 
Hasta çocuklar 23 Nisan'ı kutladı
Van Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Heybet Semur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı İpekyolu Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ek Bina Çocuk Servisi’nde yatan hasta çocuklarla kutladı.
GÜNDEM Haberi
Hasta çocuklar  23 Nisan'ı kutladı

Genel Sekreter Semur'a ailesi, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr.Şevki Konür, Van Eğitim Araştırma Hastanesi, Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Ümit Haluk İliklerden, Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr.Özlem Yazıcıoğlu, Hastane Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Gülşen Dal Dalaz, İdari Mali Hizmetler Müdürü Orhan Diler ve çocukları  eşlik etti.
Hastane servis koridorunda yapılan etkinlik 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okunarak başladı. Yapılan etkinlikle çocuk hastalar hastalıklarını unutup doyasıya eğlendiler. Etkinlikte sandalye kapmaca, balon patlatma, kaşıkta yumurta taşıma, dans gösterileri ve şiirler okundu. Etkinlik sonunda Genel Sekreterimiz Semur, çocuklara araba ,bebek ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.Yapılan etkinlikle çocuklar ve anneleri oldukça memnun olduklarını, çocukların sağlık sorunları nedeniyle hastane dışında zaman geçiremedikleri ve dolayısıyla moral bozukluğu yaşadıkları ifade edildi. Hasta çocukların aileleri, bu etkinlikle  çocuklarına hastane havasından çok şenlik havası yaşattıkları için hastane yönetimine ve özellikle hemşire ve doktorlara teşekkür ettiler. 
/ Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hasta, çocuklar, , 23, Nisan'ı, kutladı,
Haber Yazılımı