Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 14:17
 
Hastane inşaatında incelemelerde bulunuldu
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Saray ilçesine yapılan devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.
SAĞLIK Haberi
Hastane inşaatında  incelemelerde bulunuldu

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, beraberindeki Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz ve inşaat yapı mühendisleriyle hastane inşaatında inceleme yaptı.
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, planlanan devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulunarak, yapımı üstlenen firma yetkilileri ve şantiye şefinden inşaat ile ilgili bilgiler aldı. 
Sünnetçioğlu, ilçeye yapılan yeni devlet hastanesi inşaatının büyük bir hızla devam ettiğini belirterek, "Yapılacak olan devlet hastanemiz, yatırım programları içerisinde yer almaktaydı. Hastane, acil servis ve poliklinikler olmak üzere 10 yatak kapasiteli olacak” dedi.
Doç. Dr. Sünnetçioğlu ve beraberindekiler, Saray Devlet Hastanesi inşaatını inceledikten sonra, Saray Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’ı da ziyaret etti. Ziyarette, yapımı süren devlet hastanesinin son durumu da konuşuldu. Müdür Sünnetçioğlu, bu ziyaret sonrası Özalp Devlet Hastanesine geçerek hasta ziyareti gerçekleştirdi. Sünnetçioğlu son olarak Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlık Merkezlerini de ziyaret etti. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hastane, inşaatında, , incelemelerde, bulunuldu,
Haber Yazılımı