Haber Detayı
22 Kasım 2018 - Perşembe 15:48
 
İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, Bahçesaray'da incelemelerde bulundu
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, Bahçesaray ilçe hastanesinde incelemelerde bulundu.
SAĞLIK Haberi
İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu, Bahçesaray'da  incelemelerde bulundu

Yapılan ziyarete Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş ve Başkan Yardımcısı Dr. Adem Erginoğuz da eşlik etti.
İl Sağlık Müdüü Sünnetçioğlu ve beraberindekiler, Bahçesaray İlçe Hastanesi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Aile Sağlık Merkezlerini gezerek sağlık hizmeti hakkında hastane idarecileri ve çalışanlarından bilgi aldılar. 
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, "Sağlık alanında yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında ilçelerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlık Bakanlığı talimatları doğrultusunda başlatılan yatırımlar kapsamında ilçemizde 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonları ile Aile Sağlığı Merkezleri çalışmalarımız devam ediyor" dedi.
Doç.Dr. Sünnetçioğlu, Bahçesaray ilçesinin merkeze 110 km uzaklıkta olduğunu, kış şartlarının çetin geçtiği ilçede sağlık alanında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldıklarını ve çalışmalarını da sürdürdüklerini ifade etti.
Hastane ziyareti sırasında hastaları da ziyaret eden Doç. Dr. Sünnetçioğlu, en büyük yatırımın insan sağlığına yapılan yatırım olduğunu belirterek, "Sağlık merkezlerimize hızla yenilerini ekleyerek, hastalarımıza daha hızlı hizmet verilmesini amaçlıyoruz. Yapılan çalışmaları yerinde değerlendirdik. Burada sağlık çalışanları ve hastalarla sohbet ederek, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunduk" diye konuştu. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İl, Sağlık, Müdürü, Sünnetçioğlu,, Bahçesaray'da, , incelemelerde, bulundu,
Haber Yazılımı