Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 13:29
 
İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu: 'Durmadan, yorulmadan çalışacağız'
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Erciş Devlet Hastanesini ziyaret etti. Müdür Sünnetçioğlu, burada hem hastane çalışanları ile hem de hastalarla sohbet etti. Açıklamalarda da bulunan Dr. Sünnetçioğlu; "Sağlık çalışanları olarak el birliği ile, istişare ederek durmadan, yorulmadan çalışacağız ve sağlık çıtasını yukarılara taşıyacağız" dedi.
SAĞLIK Haberi
İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu: 'Durmadan, yorulmadan çalışacağız'

Gerçekleşen ziyarette Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Bahadır Öndeş, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Fatih Taman ve  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm.Dr.Ali Gür de, Müdür Sünnetçioğlu'na eşlik etti.
Van İl Sağlık Müdürü  Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Erciş İlçe Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Özkan Özay ve hastane yöneticilerinden de çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Sünnetçioğlu, “Sağlık hizmeti sunumu tamamıyla bir ekip işidir. Sağlık camiası olarak, ilimizde sağlık hizmetini hep birlikte sağlamaktayız. Bu hizmeti daha iyi noktalara taşımak da hepimizin ortak görevi, ortak amacıdır. Pozisyonumuz ne olursa olsun bu doğrultuda her birimizin yapacağı, yapabileceği şeyler bulunmaktadır. Herkesin gücü ve yapabilecekleri nispetinde katkı sağlayacağına inanıyorum. Hastanelerimizi de, cefakar sağlık çalışanlarımızı da tanımakla beraber yeni projeler üretmekteyiz . Durmadan, yorulmadan çalışacağız. Hastanelerimizi yerinde inceleyerek ve eksiklikleri gidererek, ayrıca bu aşamada ziyaretlerimizde sağlık çalışanlarımıza da moral ve motivasyon sağlayarak, el birliği ile istişare içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.
Doç.Dr. Sünnetçioğlu, daha sonra hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek, sohbet etti. Müdür Sünnetçioğlu, hasta ve hasta yakınlarına aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili memnuniyetlerini de sordu ve geçmiş olsun dileklerini iletti./ Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İl, Sağlık, Müdürü, Sünnetçioğlu:, 'Durmadan,, yorulmadan, çalışacağız',
Haber Yazılımı