Haber Detayı
10 Mayıs 2017 - Çarşamba 10:02
 
İnşaat ve Mobilya Fuarı kapılarını açıyor
Bölgenin fuar merkezi olma iddiasında olan Van, 11 - 14 Mayıs tarihleri arasında yeni bir fuara hazırlanıyor. Bu yıl iki fuar düzenlenen Van'da, 11 Mayıs ile 14 Mayıs 2017 tariheri arasında da 8. Van İnşaat Mobilya ve Malzemeleri Fuarı gerçekleştirilecek. Fuar ile; inşaat ve mobilya sektörünün temsilcilerinin buluşturulması amaçlanıyor.
EKONOMİ Haberi
İnşaat ve Mobilya Fuarı kapılarını açıyor

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ajans Asya Fuarcılık Müdürü Faysal İnan, "Bildiğiniz gibi bu yıl Mart ve Nisan aylarında iki verimli fuar gerçekleştirdik. Serimizi bu yıl 8.'sini düzenleyeceğimiz İnşaat ve Mobilya Fuarı ile devam ettirmeyi amaçlıyoruz" dedi.
Söz konusu fuarı daha çok müşteri odaklı yapmayı uygun gördüklerini belirten İnan; “Günümüzde sektörel fuarlar artık bağlantı odaklı ilerlemektedir. Biz de bunu göz önüne alarak ziyaretçilerimizin sektörle iştigal eden, yeni teknolojileri takip eden ve bunları alıp tatbik eden nitelikli katılımcılardan oluşmasına özen gösterdik. Özellikle İran pazarına girmek için İran’dan 100 kişilik bir alım heyeti ve çevre illerden 200 kişilik alım heyeti getirerek fuarın amacına ulaşması anlamında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu fuarda 1000 civarında ziyaretçi hedefliyoruz. Arzumuz, alıcı ve satıcıyı rahat bir ortamda buluşturarak bağlantı kurmalarını sağlamaktır. Bu çalışmaların nihai hedefi ise; önümüzdeki yıllarda tüm komşu ülkelerden alım heyetleri getirerek Van’ı bölgesel merkez haline getirmektir.” ifadelerini kullandı.
İnan, son olarak; inşaat ve mobilya sektöründeki tüm paydaşları fuara davet etti. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İnşaat, ve, Mobilya, Fuarı, kapılarını, açıyor,
Haber Yazılımı