Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 13:23
 
İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları’nın bayram mesaisi
Van İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları Azim Yacan ile Şehsade Kurt, üç günlük Ramazan Bayramı süresince ilçenin farklı mahallelerini dolaşarak vatandaşların bayramını kutladıklarını açıkladı.
GÜNDEM Haberi
İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları’nın bayram mesaisi

İpekyolu Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Belediye Eş Başkanları Azim Yacan ile Şehsade Kurt, Ramazan bayramını mahallelerde, halk ziyareti şeklinde geçirdi.

Yacan ve Kurt, ilçeye bağlı Hacıbekir, Seyit fehim Arvasi, Cevdetpaşa, Şafak, Yalım Erez, Bostaniçi, Esenler, Gündoğdu ve Serhat Mahallerini dolaşarak vatandaşların bayramını kutladı ve aynı zamanda sorunlarını dinledi.

Açıklamada, Yacan ve Kurt’un HDP Van İl Örgütü tarafından düzenlenen bayramlaşma programına da katıldıkları belirtildi.

İl binası bahçesinde düzenlenen bayramlaşmaya İpekyolu Belediyesi Eş Başkanlarının yanı sıra, HDP Van Milletvekilleri Tayyip Temel, Murat Sarısaç, Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanları Bedia Özgökçe Ertan, Mustafa Avcı, HDP il ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Halkın da yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programı sonrasında, HDP İpekyolu ilçe Eş Başkanları Bahattin Karaman ve Öznur Bartın ile iki guruba ayrılan Eş Başkanlar Yacan ve Kurt evleri tek tek ziyaret ederek halkın bayramını kutladılar. Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan eş başkanlar, geleceğe dair güzel dileklerini ilettiler.” 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İpekyolu, Belediyesi, Eş, Başkanları’nın, bayram, mesaisi, ,
Haber Yazılımı