Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 15:15
 
‘Kadın Girişimci Yönetici Okulu’ başlıyor
Garanti Bankası ve BÜYEM iş birliğiyle hayata geçirilen Kadın Girişimci Yönetici Okulu eğitim programları Van ile devam ediyor. Kadın girişimcilere yönelik olan ücretsiz eğitim programı, 10 Aralık’ta Van Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda başlayacak.
GÜNDEM Haberi
‘Kadın Girişimci  Yönetici Okulu’ başlıyor

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle girişimci kadınların işlerini giderek büyütmek, girişimcilik ruhunu ve rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle, 2012 yılında hayata geçirilen Kadın Girişimci Yönetici Okulu, şimdi de Vanlı girişimci kadınlarla buluşuyor.
Boğaziçi Üniversitesi akademisyenleri tarafından işletme, müşteri ilişkileri, yönetim becerileri, finans ve insan kaynakları konularında, 3 haftalık bir eğitimi kapsayan programı tamamlayan kadın girişimciler, BÜYEM’den sertifika almaya hak kazanacaklar.
10 Aralık Pazartesi günü başlayacak olan eğitimlere katılmak isteyen adayların 6-7 Aralık tarihlerinde Van Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurmaları gerekiyor. Garanti Bankası’nın BÜYEM ile birlikte hayata geçirdiği Kadın Girişimci Yönetici Okulu ile bugüne kadar 22 ilde 2 binden fazla kadın girişimciye ulaşılarak ücretsiz eğitim verildi ğibelirtildi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: ‘Kadın, Girişimci, , Yönetici, Okulu’, başlıyor,
Haber Yazılımı