Haber Detayı
08 Mart 2021 - Pazartesi 16:55
 
Kadınlara karanfil verildi
Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Çetin Karaduman ile yönetim kurulu üyeleri Seyfettin Konca ve Salih Eşme, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, esnafa karanfil dağıttı.
GÜNDEM Haberi
Kadınlara karanfil verildi

Yönetim kurulu üyeleri le birlikte kadın esnafları ziyaret eden Karaduman, karanfilleri takdim ederek, üyelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. “Kadın bir gün değil her gün hatırlanmalıdır” diyen Karaduman, “Kadınlar günü, umutla dolu yarınlara vesile olsun. Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur, diğer yarısını da kadınlar yetiştirir” şeklinde konuştu.
“Hayatın temel dinamiği kadınlardır” görüşüne yer veren Karaduman, “Bizler de çalışan emektar kadın esnafımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik. Yarım elma gönül alma anlayışı ile esnafımızı mutlu etmek istedik. Çalışan, üreten ve ekonomiye katkı sunan kadın esnafımızı canı gönülden kutluyoruz. ” ifadelerini kullandı. 
Karaduman, “Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun" dedi. 
Kadın esnaflar, “Böyle önemli bir günde yanımızda olan Van Terziler Odası Başkanı Çetin Karaduman ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz” dediler. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kadınlara, karanfil, verildi,
Haber Yazılımı