Haber Detayı
02 Mayıs 2017 - Salı 09:26
 
Kavram’dan '1 Mayıs' jesti
Van’da 1974 yılından bu yana faaliyet yürüten Kavram Eğitim Kurumları yetkilileri, 1 Mayıs Dünya Emekçi Bayramı dolayısıyla Van’daki yerel ve yaygın medya emekçileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
EĞİTİM Haberi
Kavram’dan  '1 Mayıs' jesti

Kahvaltı, Kavram Eğitim Kurumları’nın Ordu Caddesi üzerindeki binasında verildi. 
Kahvaltıdan sonra kısa bir açıklama yapan Kavram Eğitim Kurumları Müdürü Lokman Tekin, kahvaltının amacını anlattı.
1 Mayıs emekçi bayramına dikkat çeken Tekin, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, 1 Mayıs işçi-emekçi bayramında siz basın emekçilerinin de emeklerinin çok değerli olduğunu pekiştirmek istedik.” dedi.
Daha çok iş düştüğünde basın mensuplarının davet edildiğini ifade eden Tekin, şunları söyledi:
“Kentimiz, bölgemiz ve ülkemiz açısından eğitimin bu kadar önem kazandığı bir dönemde, basın mensuplarını bir eğitim kurumunda ağırlamak, bize ayrı bir keyif verdi. Her zaman işimizin düştüğü basın mensuplarını, bir gün de işimiz düşmeden ağırlamak istedik. Bir de basın mensuplarının da çok değerli olduğunu ve kentimizin en etkili birer parçası olduğunu hatırlamak istedik. Kavram Lisesi ve Kavram Özel Öğretim Kursu olarak hizmet ettiğimiz insanımızın, her türlü değere layık olduğunu unutmadan, toplumun her kesiminden insanlarla bir araya gelmek, bizim hem görevimiz hem de ayrı bir keyiftir.”  
Kahvaltı, daha sonra bir süre devam eden sohbetten sonra son buldu.
Tekin, basın mensuplarına, kurumun 2017 yılı takvimlerini de hediye ederken, 24 Mayıs’ta Van Devlet Tiyatrosu’nda düzenlenecek etkinliğin davetiyeleri de takdim edildi.
Haber: M. Selim KURT

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör: M.Selim Kurt
Etiketler: Kavram’dan, , '1, Mayıs', jesti,
Haber Yazılımı