Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 15:35
 
Kaymakam Aslan'dan Sürekli Eğitim Merkezi'ne ziyaret
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, Vali Mithat Bey Mahallesi, Sıhke Caddesi üzerinde bulunan Sürekli Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Kaymakam Aslan'dan Sürekli Eğitim Merkezi'ne ziyaret

Eğitimde kaliteyi arttırmak için yoğun bir çalışma başlattığı bildirilen İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, İpekyolu Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Sürekli Eğitim Merkezi’nde incelemelerde bulundu. 
Eğitim Merkezi’ndeki yönetici ve öğretmenler ile bir araya gelen Aslan, merkezde yapılan çalışmalar ve verilen eğitim öğretim hakkında yetkililerden bilgi aldı.  Aslan, bundan sonra verilecek hizmetler konusunda da görüş alışverişinde bulundu.
2019-2020 Eğitim Öğretim yılında dâr gelirli toplam 660 öğrencinin hizmet aldığı Eğitim Merkezini ziyaret eden Aslan, öğrencilere sınavlarda başarılı olmaları hususunda tavsiyelerde bulundu. Van’da eğitimin hak ettiği başarıya ulaşmasında öğrencilere büyük bir sorumluluk düştüğünü söyleyen İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Aslan, ihtiyaç duyulan kitap, kırtasiye vb. kaynakların temin edileceğini ifade ederek, öğrencilere başarı dileklerinde bulundu. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kaymakam, Aslan'dan, Sürekli, Eğitim, Merkezi'ne, ziyaret,
Haber Yazılımı