Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 15:59
 
Kazandıkları kupayı, Rektör Şevli'ye sundular
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Erkek ve Bayan Salon Futbol takımları, katıldıkları yarışmalarda kazandıkları kupaları YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli'ye sundu.
SPOR Haberi
Kazandıkları kupayı, Rektör Şevli'ye sundular

Hatay'da düzenlenen ve 14 üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilen "1. Lig Salon Futbol Turnuvası"na katılan YYÜ Erkek Salon Futbol Takımı 2'inci oldu. 1. ligde oynamaya devam edecek olan takım, aldıkları kupayı Rektör Şevli'ye sundu. YYÜ Bayan Salon Futbol takımı ise Süper Lig'e çıkabilmek için önümüzdeki günlerde Aydın'da yapılacak Play-Of maçlarına katılmaya hak kazandı.
YYÜ sporcularını makamında kabul eden Rektör Şevli takımların başarılarından dolayı kendilerini kutlayarak, "Üniversite yönetimi olarak tüm sporcularımıza her zaman destek vereceğiz. Üniversitede sadece bilimsel çalışmalara değil sportif ve kültürel faaliyetlere de yönetim olarak elimizden gelen desteği sunacağız. Sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum" dedi.
Ziyarette Antrenörler Kemal Sargın, Ferhat Yıldırımçakar, Erdal Tanhan, Ergin Aslan ve sporcular hazır bulundu. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kazandıkları, kupayı,, Rektör, Şevli'ye, sundular,
Haber Yazılımı