Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 16:13
 
Marmelat, 6 bin çocukla buluştu
İpekyolu Belediyesi, çocuklara yönelik kültür ve sanat faaliyetleri çerçevesinde düzenlediği etkinlikler kapsamında, bir önceki gösterileri büyük ilgi gören Yetenek Sizsiniz’in finalistlerinden kukla Marmelat ve Vantrolog Çiğdem Dağtekin’i yeniden ücretsiz olarak çocuklarla buluşturdu.
SANAT Haberi
Marmelat, 6 bin çocukla buluştu

Karnından konuşanlar olarak da bilinen Vantrolog etkinliklerinde çocuklara sevgi, saygı, toplumsal kurallar, vatandaşlık görevleri gibi toplumsal içerikli mesajlar eğlenceli bir şekilde verildi.
Marmelat ile annesi ve anneannesi konseptiyle sunulan etkinlik, 5 gün boyunca Devlet Tiyatrosu, Berivan Kültür ve Sanat Merkezi, Merkez İmam Hatip Lisesi ve Elite World Hotel’deki gösterilerde, sevgi evlerindeki çocukların da katılımıyla toplamda 6 bin çocukla buluştu. 
Marmelat, annesi ve anneannesi’nin final gösterisi ise, çeşitli sebeplerle devlet himayesinde olan dezavantajlı çocuklarımız için, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün de katılımıyla Elite World Otel’de gerçekleştirildi. 
Çocuklara büyük bir eğlence ve neşe kaynağı olan gösteriden sonra bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, kültür ve sosyal faaliyetlere verdikleri önemi vurgulayarak, özellikle çocuklara yönelik faaliyetlerde, Marmelat ve Annesi gibi eğlendirirken eğitici mesajlar da veren etkinliklere yer verdiklerini vurguladı ve başarılı performansları nedeniyle Vantrolog Çiğdem Dağtekin’e çiçek, gösteriye olan katkılarından dolayı da Elite World Otel yönetimine plaket takdim etti. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Marmelat,, 6, bin, çocukla, buluştu,
Haber Yazılımı