Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 15:56
 
Müdür Sünnetçioğlu, hastane ve servisleri inceledi
Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastenesini ziyaret etti. Müdür Sünnetçioğlu, ziyarette Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Bahadır Öndeş’den çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
GÜNDEM Haberi
Müdür Sünnetçioğlu, hastane ve servisleri inceledi

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Van ilinin sağlık alanında bölgeye hitap etmesiyle beraber sağlık kuruluşlarını yerinde görmek, hastanelerin  durum tespitini yapmak üzere SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kliniği, Acil Servisler ve yoğun bakım servisini ziyaret ederek  incelemelerde bulundu.

Dr. Sünnetçioğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş’den ve hastane idarecilerinden hastanenin fiziki ve teknik durumu, verilen hizmetler ve işleyiş hakkında bilgiler aldı. Müdür Sünnetçioğlu, hasta poliklinikleri, hasta servisleri, doğum salonları, ameliyathaneler, yeni doğan yoğun bakım üniteleri ve acil servisi de yerinde inceledi. Ziyaret esnasında hastanede görevli personelerle sohbet ettikden sonra yoğun çalışma tempolarından dolayı teşekkür eden Müdür Sünnetçioğlu, ardında hasta  ziyareti de gerçekleştirerek hasta ve  yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu  ve beraberindeki heyet, hastane yöneticileriyle beraber ilimizdeki sağlık hizmetlenin, ileriki dönemlere ait ihtiyaçlarını tespit etmeye çalışarak karşılıklı görüş alış verişinde bulundular. 

Ziyarete, Sağlık Hizmetleri Başkanı  Dr. Adem Ergioğuz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim Araştırma Hastane yöneticileri de eşlik etti. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Müdür, Sünnetçioğlu,, hastane, ve, servisleri, inceledi,
Haber Yazılımı