Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:37
 
Müdür Tevke, YBO öğrencileri ile iftar açtı
Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, Muradiye Akbulak YBO öğrencileri ile iftar açtı.
GÜNDEM Haberi
Müdür Tevke, YBO öğrencileri ile iftar açtı

Muradiye ilçesi Akbulak Yatılı Bölge Ortaokulu Pansiyonunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, öğrencilerle bir araya geldi.
Konu hakkında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke'nin, göreve başladığından bu yana özellikle pansiyonlara yönelik denetimlerini sürdürdüğü, yatılı okullarda eğitim öğretim gören öğrencilerle de sıklıkla bir araya gelerek öğrencilerin sorun ve sıkıntılarını dinlediği belirtildi.
 Önceki gün Muradiye ilçesi Akbuyak YBO’yu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, söz konusu pansiyonda inceleme ve denetimlerde bulundu. Yapılan ziyarette pansiyonun temizlik, hijyen, güvenlik, tertip, düzen, yemek ve işleyiş konularında incelemeler yapan Tevke, tespit edilen durumlarla ilgili belletici öğretmenler ve idarecilere gerekli paylaşımlarda bulundu.
Pansiyon denetiminin ardından öğrencilerin mezuniyet törenine eşlik eden ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, daha sonra öğrencilerle iftar açtı./ Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Müdür, Tevke,, YBO, öğrencileri, ile, iftar, açtı,
Haber Yazılımı