Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 15:13
 
Sağlıkta aylık değerlendirme toplantısı yapıldı
Van İl Sağlık Müdürlüğü kamu hastaneleri aylık değerlendirme toplantısı, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
SAĞLIK Haberi
Sağlıkta aylık değerlendirme toplantısı yapıldı

Van İl Sağlık Müdürlüğü aylık değerlendirme toplantısına İl Müdürü  Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, İl Müdürlüğü Başkan ve Başkan Yardımcıları katıldı.
Toplantıda, kentte verilen sağlık hizmetlerinin daha kaliteli ve verimli hale getirilebilmesi için neler yapılabileceği konuşuldu.
İl Müdürü  Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, sağlık alanında yürütülen çalışmalar hakkında Başkan ve Başkan Yardımcıları ve Kamu Hastaneleri Başhekimlerinden eksikler ve yapılacak olan projelerin detaylarını dinledi. 
Sağlıkta istatistikler ve rakamlardan çok vatandaşın memnuniyetine önem verdiğini belirten Sünnetçioğlu, "Sağlıkta talepleri biliyoruz ve hızlı adımlar atıp çözüme kavuşturacağız. Vatandaşlarımıza, sağlık kurumlarında yönetici olan tüm idareciler olarak el birliği ile en iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız. İdareciler olarak amacımız sağlık tesislerimize müracaat eden vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmakla birlikte sağlık personelimize de kaliteli ve son teknolojiyle donanımlı cihazlarla en iyi şekilde çalışma imkanları sağlamaktır” dedi.
Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısına, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dt. Şebnem Kartal, Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu ile Başkan yardımcıları ve Kamu Hastaneleri Başhekimleri katıldı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Sağlıkta, aylık, değerlendirme, toplantısı, yapıldı,
Haber Yazılımı