Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 15:04
 
Stratejik Plan toplantıları devam ediyor
Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Mustafa Avcı ve İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanı Azim Yacan, Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında Şabaniye ve Alipaşa mahalle sakinlerini dinledi.
GÜNDEM Haberi
Stratejik Plan toplantıları devam ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, gündüz saatlerinde yapımı devam eden Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı Fidanlık Parkı ve Edremit’in Kurubaş Mahallesi’nde çalışmaları süren mezarlık alanını ziyaret etti. Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Eşbaşkan Avcı’ya Genel Sekreter Engin Akın, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Sabahattin Keser ve ilgili şube müdürleri eşlik etti. Parkta inceleme yapan Eşbaşkan Avcı, proje tamamlandıktan sonra Van’ın güzel bir mekana daha kavuşacağını söyledi. 
Ardından Van Kalesi yanında bulunan Kültür Parkı ve Edremit İlçesi’ne bağlı Kurubaş Mahallesi’nde yapımına başlanan mezarlık alanını ziyaret eden Eşbaşkan Avcı, sahadaki incelemelerin ardından Edremit’in Şabaniye Mahallesi’ne geçti. 
HDP Edremit İlçe Eşbaşkanı Barış Caniş, 31 Mart seçimlerinde Eşbaşkan adayı olan Medeni Özer, Meclis Başkan Cemil Komi ve meclis üyelerinin de katıldığı halk toplantısında Eşbaşkan Avcı, mahalle sakinlerinin alt yapı, yol, su, park sorunu ve önerilerini not aldı. 
Eşbaşkan Avcı’nın Şabaniye’deki toplantısı sürerken, İpekyolu Belediye Eşbaşkanı Azim Yacan ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Engin Akın da Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında İpekyolu’na bağlı Alipaşa Mahallesi’nde halkla bir araya geldi. Görüş ve önerilerin not alındığı toplantıya HDP İpekyolu İlçe Eşbaşkanı Öznur Bartın, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin HDP Grup Başkan Vekili İsmet Tan ve şube müdürleri katıldı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Stratejik, Plan, toplantıları, devam, ediyor,
Haber Yazılımı