Haber Detayı
14 Nisan 2017 - Cuma 10:45
 
SYDV personellerine eğitim verildi
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, SYDV personeline “Sosyal Ekonomik Destek ve Evde Bakım Hizmetleri” konularında eğitim verildiği açıklandı.
YAŞAM Haberi
SYDV personellerine eğitim verildi

Aile ve Sosyal Polikikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Şerif Onat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda; toplumda sağlıklı ailelerin çoğalmasına katkıda bulunmak amacıyla ilçelerdeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personellerine eğitim verildiği bildirildi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği AEP kapsamında, sosyal ve ekonomik destek hizmeti ve evde bakım hizmetlerine yönelik kuruluşların iş ve işlemleri hakkında Başkale, Çatak, Gürpınar, Gevaş, Bahçesaray ve Edremit SYDV personellerine yönelik eğitim verildiği kaydedildi.
Şerif Onat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünün konferans salonunda düzenlenen ‘Sosyal Ekonomik Destek’ ve ‘Evde Bakım Hizmetleri' konularında; Kuruluş Müdürü Cemal Tarhan, Engelli Evde Bakım Hizmetinden Sorumlu Kuruluş Müdür Yardımcısı Sevgül Bilgiç, Sosyal ve Ekonomik Destek Biriminden Sorumlu Kuruluş Müdür Yardımcısı Arif Deniz, Sosyolog Esra Aydın ve Sosyolog Filiz Çelebi tarafından eğitimlerin verildiği bildirildi.

 / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SYDV, personellerine, eğitim, verildi,
Haber Yazılımı