Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 13:46
 
Tekataş, taksi şoförlerini ziyaret etti
Kazım Karabekir Caddesi Kent Park içinde bulunan taksi durağının alt yapı eksikliğinin tamamlanmasının ardından Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, taksi durağındaki şoförleri ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Tekataş, taksi şoförlerini ziyaret etti

Taksi durağının alt yapı eksikliğinin giderilmesi nedeniyle, durakta çalışanlar, kendilerini ziyaret eden VASKİ Genel Müdür Ali Tekataş’a teşekkür ederken, Tekataş bir süre şoförlerle hasbihal etti.
Tekataş, ekipleri ziyaret ederek çalışmaları bir süre yerinde inceledikten sonra durağa geçerek burada çalışan taksi şoförleri ile çay eşliğinde sohbet etti. Tekataş, "Halkın taleplerinin anında karşılanması için imkânlarımızı yaz kış seferber ediyoruz. Bizler VASKİ olarak işimizi aşkla, şevkle yapan bir ekibiz. İyi bir ekip olduğumuz için de başarıyoruz. Gücümüz birlikteliğimizdedir. Van’ın hem merkezi hem de en ücra yerinde ekiplerimiz 7/24 kesintisiz uğraş veriyorlar. Bu soğukta bile halk mağdur olmasın diye uğraş veren çalışanlarımızı candan tebrik ediyorum” dedi.
Durak çalışanlarından İsmail Türkmen ise, "Bu soğuk günde bizi hem hizmeti hem güler yüzü ile ısıtan VASKİ ekibi ve Genel Müdürü sürpriz yaptılar. Durağımızın hem su hem de kanalizasyon sorunu çok kısa zamanda çözüldü. Bizleri yalnız ve çaresiz bırakmayan VASKİ ekiplerine ve bizleri ziyaret eden VASKİ Genel Müdürümüz Ali Tekataş beyefendiye minnet borçluyuz, çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu./Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Tekataş,, taksi, şoförlerini, ziyaret, etti,
Haber Yazılımı