Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 14:22
 
Tesislere kamera sistemi kurulumu için ihale yapıldı
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Bilgi İşlem Daire Başkanlığının Van Merkez ve ilçelerde bulunan kurum tesislerine kablosuz geniş bant haberleşme güvenlik kamera sistemi kurulumu için ilk adım atıldı ve ihale gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Tesislere kamera sistemi kurulumu için ihale yapıldı

VASKİ toplantı salonunda VASKİ Genel Müdür Yardımcısı Emrah Çayırlı başkanlığında yapılan ihaleye 6 firma teklif verdi. Çayırlı, kurum için hayırlı olmasını dileyerek, kurum ihalelerinin şeffaf ve herkese açık olduğunu söyledi. İhale VASKİ sosyal ağlarından canlı olarak yayınlandı.
Firmaların verdiği teklif zarfları ihale komisyonunca açılarak yapılacak iş için beyan edilen meblağlar açıklandı. Evraklar üzerinde yapılacak incelemeler sonrası ihaleyi kazanan firmanın açıklanacağı bildirildi. 
Yapılacak çalışma ile su depoları başta olmak üzere tüm tesislere kamera sistemi ve uzaktan izleme sistemi monte edilerek güvenliğin en üst seviyeye getirileceği kaydedildi. Tüm birimlerin izlenmesine olanak tanıyacak bir izleme odası da oluşturarak kurumun hizmet veren tesislerinde yaşanacak güvenlik açığının önüne geçileceği ve ekranlardan anında izlenerek tedbirlerin artırılmış olacağı vurgulandı./ Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Tesislere, kamera, sistemi, kurulumu, için, ihale, yapıldı,
Haber Yazılımı