Haber Detayı
22 Haziran 2019 - Cumartesi 09:50
 
Ünlü futbolcular; 'Van Gölü Nefesimizdir'
Van Masterler Derneği tarafından düzenlenen 1. Futbol Şöleni’nin ilk karşılaşmasında futbolcular sahada, “Van Gölü Nefesimizdir” pankartı açtı. Maçı izleyen Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan ve taraftarlar ise “Van Gölü Nefesimizdir Sahip Çıkalım” sloganının yer aldığı tişört ve şapkaları giydi.
SPOR Haberi
Ünlü futbolcular; 'Van Gölü Nefesimizdir'

Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, Genel Sekreter Vekili Engin Akın ve Büyükşehir Belediye Meclis Başkanı Cemil Komi, Van Masterler Derneği tarafından düzenlenen 1. Futbol Şöleni’ne katıldı.
Van Masterler takımı ile US Grup  arasında oynanan ilk karşılaşmayı izlemek için trübenlerdeki yerini alan Özgökçe Ertan ve beraberindekiler, Van Gölü Havzası Farkındalık Günleri nedeniyle, üzerinde “Van Gölü Nefesimizdir Sahip Çıkalım” yazısı ve logonun bulunduğu şapka ile tişörtleri giydi. Futbolun köklü takımlarında uzun yıllar top koşturan ve başarılara imza atan ünlü futbolcular ise karşılaşma öncesi, “Van Gölü Nefesimizdir” pankartı açtı. 
Maç sonrası yemekli buluşmada futbolcular ile bir araya gelen Özgökçe Ertan'a, ilgisi nedeniyle futbolcular tarafından teşekkür edildi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ünlü, futbolcular;, 'Van, Gölü, Nefesimizdir',
Haber Yazılımı