Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 15:15
 
Vali Bilmez’den 'hayırlı olsun' ziyaretleri
Vali Mehmet Emin Bilmez, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say ile Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman'a 'hayırlı olsun' ziyaretlerinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Vali Bilmez’den 'hayırlı olsun' ziyaretleri

Edremit Belediyesi'ne gidişinde Başkan İsmail Say, yardımcıları ve birim müdürleri tarafından karşılanan Vali Bilmez, makama geçerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Başkan Say’a yeni görevinde başarılar dileyen Vali Bilmez, iyi hizmetler yapılması temennisinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Say ise, Edremit’in gelişmesi ve kalkınması yolunda çalışacaklarını belirterek, görevi en iyi şekilde yerine getireceklerini kaydetti.
Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Say, akabinde Vali Bilmez’e Edremit tablosu hediye etti. Vali Bilmez daha sonra diğer programlarına gitmek üzere belediyeden ayrıldı.
Vali Mehmet Emin Bilmez, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman’a da ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.
Sabah saatlerinde Tuşba Belediyesi’ne giden Vali Bilmez, Belediye Başkanı Salih Akman, belediye meclis üyeleri ile birim müdürleri tarafından karşılandı.
Ziyarette Vali Bilmez, Başkan Akman’a Tuşba’ya hizmet yolunda başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akman ise, ilçeyi daha ileri taşımak için çalışacaklarını kadederek, kimseyi ötekileştirmeden hizmet edeceklerini ifade etti. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vali, Bilmez’den, 'hayırlı, olsun', ziyaretleri,
Haber Yazılımı