Haber Detayı
27 Mayıs 2017 - Cumartesi 09:28
 
Valoybolda şampiyon Kızılay oldu
Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonluğunda düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar Voleybol Müsabakalarının bu yılki şampiyonu Kızılay Van Şube Başkanlığı oldu.
SPOR Haberi
Valoybolda şampiyon Kızılay oldu

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonluğunda iki ay boyunca yapılan ve ilimizden ise toplamda 33 kurumun katılım sağladığı 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar Arası Masa Tenisi, Basketbol, Yüzme ve Voleybol müsabakalarının voleybol finali, Fevzi Çakmak Spor Salonunda, Erciş Kaymakamlığı ile Kızılay Van Şube Başkanlığı arasında oynandı. 

Yaklaşık iki ay boyunca dört farklı branşta yapılan ve 33 kurumdan 534 kişinin katılım sağladığı 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar Arası Voleybol Müsabakalarının finali ise önceki gün oynandı. Renkli görüntülere sahne olan turnuvada mücadele eden kurum çalışanlarının heyecanlarına aile ve yakınları da eşlik etti. Kurumlar arası voleybol şöleninin yaşandığı turnuvada son gün karşılaşmaları ise adeta nefesleri kesti. Heyecan dolu final karşılaşmaları sonunda Kızılay Van Şube Başkanlığı şampiyon olurken, Erciş Kaymakamlığı ise ikincilik kupasına uzanan taraf oldu.

Fevzi Çakmak Spor Salonunda yapılan ödül töreninde konuşan Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor şube müdürü Yalçın Özdemir; "İl müdürlüğümüz tarafından yaklaşık bir ay boyunca tesislerimizde Masa Tenisi, Basketbol, Yüzme ve voleybol branşımızın final karşılaşmalarının oynandığı 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar arası Voleybol karşılaşmaları Erciş Kaymakamlığımız ve Kızılay Van Şube Başkanlığımız arasında oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi. Dört farklı branşta yapılan müsabakalara ilimizden 33 kurum ve 534 vatandaşımız katılım sağladı. İnşallah önümüzdeki süreçlerde yine kamu kurum ve kuruluşlarımıza yönelik bu tür organizasyonlar düzenlemeyi hedefliyoruz. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, dereceye giren bütün kurumlarımızı da yürekten kutluyoruz.” diye konuştu. 
Yapılan konuşmanın ardından dereceye giren kurumlara ödülleri, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor şube müdürü Yalçın Özdemir ve diğer kamu kurum personelleri tarafından verildi. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Valoybolda, şampiyon, Kızılay, oldu,
Haber Yazılımı