Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 09:27
 
Van Hentbol Takımı’ndan İsmail Say’a plaket
Van Hentbol Spor Kulübü 2’nci lig yolunda kendilerine sunmuş olduğu desteklerden dolayı Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ı ziyaret ederek, plaket takdim ettiler.
SPOR Haberi
Van Hentbol Takımı’ndan İsmail Say’a plaket

Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Haziran 2019 ayı içerisinde Ankara’da düzenlenen Bölgesel Lig Final maçlarında Van’ı temsil eden kız ve erkek takımlarının bulunduğu Van Hentbol Takımı büyük başarı elde ederek Türkiye Hentbol 2. Ligi’ne yükselmişti. 
Bu başarının akabinde Feqiye Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma Dayanışma Derneği’ne bağlı Van Hentbol Spor Kulübü Başkanı Muammer Takış, kulüp antrenörleri ve kız erkek hentbol takımındaki sporcular, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ı makamında ziyaret etti.
Elde edilen başarıdan dolayı açıklamalarda bulunan Van Hentbol Spor Kulübü Başkanı Muammer Takış, Say’ın takım olarak kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ve her zaman yanlarında bulunarak destek sunduğunu belirterek, teşekkür etti.
2. Lig için Van Hentbol Takımını tebrik eden Say ise, kız ve erkek takımlarını diğer kupalarda da görmek istediğini belirtti. 
Bayan takımının önemine değinen Say, imkanları dahilinde her zaman destek olacağını belirtti. Sporculara yapmış oldukları bu aktivitelerin yanında kitap okumalarını da tavsiye eden Say, hayalleriyle ilgili nasihatlerde de bulundu.
 Yapılan konuşmanın ardından Van Hentbol Spor Kulübü Başkanı Muammer Takış, Belediye Başkanı İsmail Say’a plaket takdim etti. 
Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

Prestij Haber Merkezi 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Van, Hentbol, Takımı’ndan, İsmail, Say’a, plaket,
Haber Yazılımı