Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 10:22
 
Van Spor Store açıldı
Uzun yıllardın eksikliği hissedilen ve özellikle de taraftarlar tarafından sürekli talep edilen Van Spor Store, düzenlenen programla açıldı. Van Spor'un lisanslı ürünlerinin satılacağı ve bu şekilde takıma da maddi kaynak sağlanmasının amaçlandığı satış mağazası açılışına katılan Vali Mehmet Emin Bilmez, “Bu satış mağazasının kulübümüz için iyi gelirlere vesile olmasını diliyorum. Buradan bütün iş adamlarımızı Van Spor’a maddi ve manevi, gençlerimizi de manevi desteğe çağırıyorum. Tüm Vanlıların Van Spor’a sahip çıkması gerektiğine inanıyor, mağazanın açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
SPOR Haberi
Van Spor Store açıldı

Van Spor lisanslı ürün satışlarının yapılacağı Van Spor Store’nin açılışı, düzenlenen programla yapıldı. Açılış programına Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VANTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Van Spor FK Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, Van Spor FK Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir, Van Spor FK Kalecisi Salih Şenbaş, Van Spor FK Yönetim Kurulu üyeleri, bazı kurum amirleri, taraftar dernekleri başkan ve üyeleri ile, Van Spor severler katıldı.
Kazım Karabekir Caddesi Artos İş Merkezi'nin 2. katında hizmete açılan Van Spor Store, özellikle de taraftarları memnun etti.
Van Spor'un lisanslı ürünlerini bulmakta güçlük çektiklerini ancak bundan böyle bu tür ürünleri bulabilecek bir mağazanın olduğunu belirten taraftarlar, il dışından Van'a gelen Van Spor taraftarlarının da artık lisanslı ürün alabilecekleri bir adresleri olduğunu ifade etti.
Van Spor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, taraftarların yoğun istek ve talepleri doğrultusunda Van Spor Store'yi açtıklarını belirterek, hayırlı olması temennisinde bulundu ve herkesi Van Spor'a destek olmaya çağırdı.
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva da, her zaman Van Spor'a destek olmaya devam edeceklerini belirterek, lisanslı ürünlerden alarak mağaza açılışına katılanlara hediye etti.
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu da, Van Spor'un kentin bir değeri olduğunu ve sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek, Van Spor Store Mağazası'nın hayırlı olmasını diledi. Türkmenoğlu da, lisanslı formalardan alarak açılışa katılanlara hediye etti.

 

VALİ BİLMEZ, VAN SPOR'A DESTEK İSTEDİ

Davetlilerle birlikte kurdelayı keserek Van Spor Store Mağazası'nın açılışını gerçekleştiren Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, herkesi Van Spor'a destek olmaya davet etti. Mağazanın Van Spor'a ekonomik anlamda katkısının olması ile birlikte hayırlı olması temennilerinde de bulunan Vali Bilmez; “ Bu satış mağazasının kulübümüz için iyi gelirlere vesile olmasını diliyorum. Buradan bütün iş adamlarımızı Van Spor’a maddi ve manevi, gençlerimizi de manevi desteğe çağırıyorum. Tüm Vanlıların Van Spor’a sahip çıkması gerektiğine inanıyor, mağazanın açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Vansporumuzun başarılı bir sezon geçirmesi için Siyah-Kırmızı renklerle gönül veren herkese görev düşüyor. Hep beraber takımımıza destek vererek üst liglere taşıyalım.” mesajı verdi.
Açılış sonrası satış mağazasını gezen Vali Bilmez'e, isminin yazılı olduğu Van Spor atkısı hediye edildi.
Açılışın son bölümüne AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar da katıldı.
Taratarlar ile davetliler için düzenlenen mini kokteylin ardından açılış programı sona erdi.
Satış mağazasında; Van Spor formalarından atkıya, kupadan Van Spor FK bayraklarına kadar lisanslı ürünleri bulmak mümkün. 
Haber: Umut TARHAN

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Van, Spor, Store, açıldı,
Haber Yazılımı