Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 14:59
 
VASKİ ekipleri, su isale hattını onardı
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, kent ve ilçelerde alt yapı hizmetlerini sürdürürken, vatandaştan gelen talep ve problemlere de anında müdahale edildiğini bildirdi. VASKİ ekiplerinin, Edremit İlçesi sınırları içerisinde arıza veren 500'lük su isale hattının onarımını, gece geç saatlere kadar çalışarak tamamladığı belirtildi.
GÜNDEM Haberi
VASKİ ekipleri, su isale hattını onardı

 Kentteki 13 ilçe, 691 mahallede büyük bir özveriyle alt yapı çalışmalarını sürdürdüğü belirtilen VASKİ ekiplerinin, olumsuz hava şartlarına rağmen arıza-onarım, yeni su ve kanalizasyon hat yapımı gibi faaliyetlerinin yanı sıra mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalar gerçekleştirdiği aktarıldı.

 

Edremit İlçesi sınırları içerisinde arıza veren 500'lük su isale hattının onarımının, VASKİ ekiplerince, mesai kavramı gözetmeden, olumsuz hava şartları altında gece geç saatlerine kadar devam eden yoğun bir çalışmanın ardından giderildiği belirtildi. Su kesintisinden etkilenen mahallelere su akışı, onarımın ardından yeniden sağlandı. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: VASKİ, ekipleri,, su, isale, hattını, onardı,
Haber Yazılımı