Haber Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 14:19
 
VASKİ hizmet binaları yenilendi
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ), vatandaşlara daha etkin bir hizmet sunabilmek için ilçe idari binalarını yenileyerek kurumsal yapısını güçlendirdiğini açıkladı.
GÜNDEM Haberi
VASKİ hizmet binaları yenilendi

VASKİ tarafından yapılan açıklamada, ilçelerde yenilenen hizmet binaları ile halkın hizmete ulaşmasının daha kolay hale getirildiği belirtildi.
VASKİ, ilçelerde mevcut idare binalarının ihtiyaca cevap vermemesi üzerine harekete geçtiğini ve daha ferah ve ulaşılabilir yeni idare binalarını faaliyete alarak, halkın ulaşılabilirliğini kolaşlaştırdığını kaydetti.
VASKİ’nin yeni şubeleri Bahçesaray’da İslam Mahallesi Mutullahbey Caddesi, Gürpınar’da Cumhuriyet Mahallesi Hakkâri - Bitlis Karayolu Üzeri Eski Telekom Binası ile Özalp’ta Cumhuriyet Mahallesi Mezarlık Üstü Sokak Büyükşehir Belediyesine ait yeni binada hizmet vermeye başladı.
İlçe ziyaretleri gerçekleştirerek, denetimler yapan VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, yenilen ilçe binalarını gezerek bilgiler aldı, halkın memnuniyetlerini dinledi. 
Tekataş; “İdari binalarımızı daha iyi hizmet verilebilir hale getirmenin gayretindeyiz. Her gün daha etkin olmak için çalışıyoruz. İlçelerde VASKİ ilk kez bu kadar etkili bir çalışma yürütüyor. İdari binalarımızı da yenileyerek herkesin hizmete daha hızlı ulaşmasının gayretindeyiz. Sorumluluk taşıyor, halk için koşturuyoruz. Bu halk iyiyi ve güzeli her zaman takdir etmiştir. Bu hizmetlerle mutlu yüzler görüyorsak bizim de yorgunluğumuzdan eser kalmıyor. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu. 
/ Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: VASKİ, hizmet, binaları, yenilendi,
div>
Haber Yazılımı