Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 16:36
 
Yeni doğan bebekler ve annelerine ziyaret
İpekyolu Belediyesi’nin yeni doğan bebekler için uygulamaya koyduğu “Sevgiyle Büyütelim” projesinin, zorlu hava koşullarına rağmen devam ettiği bildirildi.
GÜNDEM Haberi
Yeni doğan bebekler ve annelerine ziyaret

İpekyolu Belediyesi ekiplerinin bir hafta içerisinde, yoğun kar ve kış şartlarında, Karpuzalan, Kavuncu, Irgatlı, Bostaniçi, Serhat, Halilağa ve Hatuniye Mahallelerinde toplamda 60 yeni doğan bebeğe “Sevgiyle Büyütelim” ziyaretinde bulunduğu açıklandı.
Konu hakkında İpekyolu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; "Yeni doğan bebekleri olan ailelere desteği içeren ‘Sevgiyle Büyütelim’ uygulaması çerçevesinde, ilçemiz sınırlarında doğan bebeklerimizin ailelerine Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk’ün kişiye özel tebrik mesajı ve hediyesinin yanı sıra zıbın takımı, bebek bezi, şampuan, sabun, pudra, oyuncak, diş kaşıyıcı ve ıslak mendil gibi bebeklerin temel ihtiyaçlarını içeren bir hediye seti takdim ediliyor. Hediye setinin diğer bir önemli parçası da, yeni doğmuş bebek ve anne sağlığına yönelik bilgiler içeren, uzmanlarca hazırlanmış broşürler. İpekyolu Belediyesi, toplum hayatında, kültürel ve sosyal faaliyetlerin en az alt ve üst yapı faaliyetleri kadar önemli olduğunun bilinciyle bundan sonraki hizmetlerini de aynı kararlılıkla sürdürecektir." denildi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Yeni, doğan, bebekler, ve, annelerine, ziyaret,
Haber Yazılımı