Haber Detayı
28 Nisan 2021 - Çarşamba 16:04
 
Tuşba Belediyesi'nden çocuklara hediye
Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, yaşanan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasına tabi tutulan çocukları evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.
GÜNDEM Haberi
Tuşba Belediyesi'nden çocuklara hediye

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, beraberinde bulunan eşi Aygül Akman ile birlikte, yaşanan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan kısmi sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı evlerinden çıkamayan çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.
Eşi Aygül Akman ile birlikte gün boyu mahalleleri ziyaret eden Başkan Akman, Tuşba Belediyesi olarak düzenledikleri birçok etkinlik ile çocukların yüzünü güldürmeye çalıştıklarını belirtti. Salgın nedeniyle uygulanan kısıtlamalardan dolayı evlerinden fazla çıkamayan çocukların bir nebze de olsa moral ve motivasyonlarını arttırmak için ziyaret ettiğini dile getiren Başkan Akman, “Bu zorlu süreçte çocukların moral ve motivasyonuna katkı sağlamak adına evlerinde ziyaret ettik ve ‘Çam sakızı, çoban armağanı’ hediyeler verdik. Burada önemli olan çocuklarımızı motive etmek bu zorlu süreçte onların yanında olduğumuzu göstermektir. Bu manada ailelerimize misafir olduk” dedi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Tuşba, Belediyesi'nden, çocuklara, hediye,
Haber Yazılımı