Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 10:03
 
Van bayilerine eğitim semineri
Ege Pen firması Van’da bulunan bayilerine yönelik PVC Doğrama Montaj Eğitimi programı düzenledi.
GÜNDEM Haberi
Van bayilerine eğitim semineri

Elite World Van Otelde düzenlenen eğitim programına Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen, Teknik ve Destek Müdürü Suat Yılmaz, Adana Bölge Müdürü Tolga Ünlü ve bayiler katıldı.
Teknik ve Destek Müdürü Suat Yılmaz’ın sinevizyon eşliğinde yaptığı sunumuyla yaklaşık 4 saat süren eğitim programı soru ve cevap şeklinde devam etti. Eğitim programında bayilerle kalite ve başarı odaklı bilgiler paylaşıldı.

 

“BULDUĞUNUZ BAYİNİZ SİZİN ELÇİNİZ OLUYOR”

PVC  Doğrama Montaj Eğitimi programı sonrası gazetemize özel açıklamada bulunan Ege Pen Satış ve Pazarlama Müdürü Tamer Özen; “Daha önce Van’da bizim farklı konumlarda 3-4 tane bayiliklerimiz oldu ancak ekonomik nedenlerden diyelim, onlardan istediğimiz verim ve istediğimiz kalite odaklı hizmetleri alamadığımız için bunlarla ilişkilerimiz çok uzun süreli olamadı. Daha sonra Diyarbakır bayimizin kontrolünde bu bölge distribüsyon sistemine geçtiğinden dolayı burada kendilerinin de çalışma katkısı ve arkadaşlarımızın da katkısıyla yeni oluşumlar elde edildi. Bu yeni oluşumlar zaten başarılı olduğu zaman size talep geliyor, istek geliyor, biz zaten gelen talepleri istekleri eğer doğru bir bayi konumlanmamız varsa, bir karşılık alıyorsak bunlar zaten satış rakamları olarak kendisini belli ediyor. Otomatikmen ajandamıza o müşteriyi koyuyoruz. Aslında bulduğunuz bayiniz sizin elçiniz oluyor, onun başarısı, onun istekleri sizi buraya zaten getiriyor, bizim için mesafa hiç problem değil, uçağa bindik mi her yere gidiyoruz, herkesi çok seviyoruz, yeter ki mantıklarımız, görüşlerimiz kalite odaklı olsun, başarı odaklı olsun, biz kendimizi anlatmaya çalışıyoruz esas amacımız bu” dedi.
Distribüsyon konusuna da değinen Özen, son olarak şunları söyledi; “Doğu Anadolu Bölgesinde distribütörümüz Erzurum ve Diyarbakır’da var. Van’da açarsak distribütör olmaz zaten keşke kuvvetli bir firma olsa da ana bayilik verebilsek, çünkü ana bayiliğimiz var, ana bayiliği benden alır işler satar. Biz Türkiye’nin batı bölümünde bu şekilde  işliyoruz ana bayilikle, bizde distribüsyon sistemi yoktur. Bu sistem sadece coğrafik nedenlerden dolayı dağıtım yapılamayan yerlere verdiğiniz izinle distrübötür sizin adınıza kendi aracıyla dağıtım yapıyor. Van’la birlikte çevresi çok önemli Adilcevaz, Erciş, Patnos, Tatvan, Bitlis yani bölgeye baktığımız zaman bunların hepsini biz Van olarak değerlendiriyoruz, bu saydığım bölgelerin hepsinde 10’a yakın bayimiz var. Biz müşteri odaklı, bayi odaklı, kalite odaklıyız, biz doğru hizmet vererek doğru ürünleri pazara sunmak istiyoruz ve sunuyoruz da.”
Elite World Van Otelde Ege Pen firmasının Van bayilerine yönelik verdiği PVC  Doğrama Montaj Eğitimi programı iftar yemeğinin ardından sona erdi. 
Haber: M. Selim KURT

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Van, bayilerine, eğitim, semineri,
Haber Yazılımı